Vychytané technologie kanadských kamen a vložek Pacific Energy

Úterý 30. leden 2018,  Autor: ,

Vychytané technologie kanadských kamen a vložek Pacific Energy

Každý výrobce podrobuje své produkty neustálému zlepšování a vývoji. Mnoho technických detailů si nechávají výrobci patentovat, mnohé fungují principielně stejně, jen se jinak jmenují. Otázkou je spíš jejich efektivita a účinnost. Ne jinak je tomu i u kanadského výrobce krbových kamen a krbových vložek Pacific Energy. A jeho produkty patří k těm nejefektivnějším, které můžeme nabídnout. Veškeré uvedené technické vychytávky se doplňují a podmiňují a dohromady vedou k naprosto famózní účinnosti, nadstandardní délce hoření, úspoře paliva, jednoduché obsluze, dlouhé životnosti a obecně skvělého fungování kanadských kamen a vložek. Pozor - ne každý výrobek Pacific Energy však obsahuje všechny tyto technologie - nutno detailně prostudovat parametry každého produktu, popř. konzultovat s odborníky.

Unikátní technologie krbových kamen a vložek Pacific Energy  

Baffle System - nerezový deflektor pro přívod sekundárního vzduchu

Nejdůležitější součást technologie čistého spalování. Jeho cílem je zlepšení výkonu kamen, snížení hodnot emisí a výrazná úspora dřeva. Deflektor je svařen z nerezové oceli 304 a je perforován tak, aby zajistil řízený kontinuální průtok sekundárního vzduchu. Vše probíhá bez pohyblivých částí tak, aby byla zajištěna spolehlivá funkce po celou dobu používání kamen či vložky.

Airwash - oplach skla horkým vzduchem

Systém přívodu horkého vzduchu do štěrbiny nad dvířky kanály kolem přikládacího otvoru. Vzduch je nahříván na teplotu cca 600°C a během roztápění kamen (provozu za přísunu primárního vzduchu) zajistí shoření všech případných usazenin na skle. Tento systém patří k nejúčinějšímu na trhu.

Floating Firebox - plovoucí spalovací komora

Unikátní konstrukční celek, který se skládá z několika součástí:

Štít plamene - je vyroben z nerez oceli 304 a je umístěn na vrchní části spalovací komory, kde zajišťuje ochranu kamen před vysokou teplotou;

Baffle deflektor - velkoobjemová komora systému sekundárního spalování, která zajišťuje maximální účinnost ;

Brick Rails - kolejnice pro uložení cihel po obvodu spalovací komory.

Všechny tyto komponenty jsou montovány volné, což umožňuje jejich diletaci (roztahování a smršťování vlivem rozdílů teplot) a zabraňuje unávě materiálu, jeho poškození a prodlužuje životnost kamen.

EBT2 Extended Burn System - systém automatické regulace sekundárního vzduchu

Již druhá generace přesné automatické regulace proudění sekundárního vzduchu na bázi podtlaku vytvořeného tahem komína. Tím je zajištěno čistší, úspornější a hlavně delší hoření. Tento systém je k dispozici u modelů Summit a NEO.

Single Level Air Control - jednopákové ovládání

Zajišťuje co nejjednodušší nastavení optimálního plamene. To vše jedinou, snadno ovladatelnou pákou, který reguluje celý průběh (proces) hoření.

Knife Edge Door - ostrá hrana dvířek

Svařovaná ostrá hrana otvoru krbových dvířek vytváří dokonalé utěsnění dveří a zároveň zesiluje přední část kamen. To je jeden z předpokladů dokonalého spalování.

Self Sealing Ash Dump - samotěsnící klapka popelníkového systému

Další souvislost s požadavky na dokonalé utěsnění spalovací komory - systém vybírání popela s pružinovou ocelovou klapkou se ovládá z vnějšku kamen a po použití se automaticky uzavře. Tím je vyloučeno nasávání falešného vzduchu a narušení spalování.Související produkty k článku:


Produkty které jste již shlédli


Kdo jsme?


Firma HAGAS byla založena v roce 1991 jako fyzická osoba. V březnu 2000 došlo k transformaci firmy do společnosti s ručením omezeným pod obchodním jménem HAGAS servis s.r.o.

více informací

Kde nás najdete?


HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
CZ-440 01 Louny

IČ : 25413104
DIČ : CZ25413104

T : +420 415 652 069
F : +420 415 652 722
E : obchod@hagas.cz

více informací


Kontaktní informace:

HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
440 01  Louny

Tel. : +420 415 652 069
Fax : +420 415 652 722
obchod@hagas.cz
www.hagas.cz

Platební brána Comgate