Vysavač popela Kominíček

Vysavač popela Kominíček slouží jako přídavné zařízení k vysavačům domácím, centrálním i průmyslovým, k vysávání vychladlého popelu z ohnišť krbových, kamnových, grilovacích... více informací

Výrobce BENTERM
KategorieOstatní příslušenství
Dostupnost Dočasně nedostupné [?]
Záruka: 24 měsíců
Cena dopravy: [?]
Naše cena:včetně PHE a DPH 580 CZK 580 Kč 479 Kč bez DPHToto zboží bylo vyřazeno z prodeje


Vysavač popela Kominíček

Vysavač popela Kominíček slouží jako přídavné zařízení k vysavačům domácím, centrálním i průmyslovým, k vysávání vychladlého popelu z ohnišť krbových, kamnových, grilovacích a jiných hrubých nečistot v domácnosti, na chatě či v dílně nebo v průmyslu. Jeho úkolem je zabránit silnému a rychlému znečištění filtrů těchto vysavačů separací nečistot v oddělené nádobě.

Vysavač popela Kominíček - nenápadný pomocník při obsluze Vašich kamen či krbu

Výkon tohoto přídavného zařízení závisí na použitém sacím vysavači. Nádoba vysavače je z ocelového plechu síly 0,3 mm o obsahu 15 litrů, s víkem s pákovým uzávěrem a s madlem. Pryžové části jsou vyrobeny z potravinářské, zdravotně nezávadné pryže. Sací hliníková trubka průměru 40x1 mm je na jedné straně zúžená po lepší přístup do koutů a pro urychlení proudu sacího vzduchu.

Sací termoresistentní hadice vyztužená ocelovou spirálou zaručuje maximální flexibilitu při vysávání a teplotní odolnost až 120 °C. Těžké a objemné nečistoty separuje gravitační přepážka z pozinkovaného plechu 0,2 mm. Jemnější částice jsou zachytávány ocelovým sítem s oky. Pro velmi prašné nečistoty (popel, suchá hlína) je možné přes ocelové síto převléci spirálový filtr. Pro připojení hadice vysavače slouží kruhová manžeta s membránou, která umožní napojení hadicových koncovek běžných vysavačů o průměru 35-45 mm.

Vysavač popela Kominíček pojme zrnitost až 30 mm odpovídající hmotnosti a zaručuje trojnásobnou filtraci nečistot před vstupem do vlastního vysavače. Vysavač popela Kominíček slouží jako přídavné zařízení k vysavačům domácím, centrálním i průmyslovým, k vysávání vychladlého popelu z ohnišť krbových, kamnových, grilovacích a jiných hrubých nečistot v domácnosti, na chatě či v dílně nebo v průmyslu. Jeho úkolem je zabránit silnému a rychlému znečištění filtrů těchto vysavačů separací nečistot v oddělené nádobě.

Výkon tohoto přídavného zařízení závisí na použitém sacím vysavači. Kominíček pojme zrnitost až 30 mm odpovídající hmotnosti a zaručuje trojnásobnou filtraci nečistot před vstupem do vlastního vysavače.

Vlastnosti vysavače popela KOMINÍČEK

  • vysávání vychladlého popelu z ohnišť
  • vysávání hrubých nečistot v domácnosti, na chatě, v dílně nebo v průmyslu
  • zrnitost nečistot až 30 mm
  • teplotní odolnost až 120 °C.

Fotogalerie

Dotaz na produkt:

Vysavač popela Kominíček

Váš email: *
Vaše jméno:
Váš telefon:  [?]
Váš dotaz: *
 

  ODESLAT DOTAZ


Produkty které jste již shlédli


Kdo jsme?


Firma HAGAS byla založena v roce 1991 jako fyzická osoba. V březnu 2000 došlo k transformaci firmy do společnosti s ručením omezeným pod obchodním jménem HAGAS servis s.r.o.

více informací

Kde nás najdete?


HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
CZ-440 01 Louny

IČ : 25413104
DIČ : CZ25413104

T : +420 415 652 069
F : +420 415 652 722
E : obchod@hagas.cz

více informací

Kontaktní informace:

HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
440 01  Louny

Tel. : +420 415 652 069
Fax : +420 415 652 722
obchod@hagas.cz
www.hagas.cz

Platební brána Comgate