Akce na grily ROSLE pro rok 2023 - sleva a otočný rožeň zdarma

Středa 22. únor 2023,  Autor: ,

Akce na grily ROSLE pro rok 2023 - sleva a otočný rožeň zdarma

I pro grilovací sezónu 2023 vytáhlo Rosle další pomyslné trumfy z rukávu. Plynové grily Rosle budou prodávány s poměrně velkou slevou a ke každému grilu bude navíc dodána zdarma rotisserie. A to je velmi slušná kombinace argumentů, které mohou ovlivnit výběr grilu, pokud jej má někdo v úmyslu koupit. I když - upřímně - po zkušenostech z let minulých, Rosle nebude jediným producentem plynových grilů, který letos nabídne velkorysé slevy. Jistě bude inspirací pro další výrobce plynových grilů, kteří se určitě nenechají zahanbit. A zákazník bude mít z čeho vybírat.

Vychytávky grilů Rosle VIDERO Gx-S Vario+

Komfortní pracovní výška - ergonomická výška samotného roštu grilu 90 cm zajišťuje příjemné grilování.

Osvětlené ovládání - osvětlené ovládací prvky signalizující dvěma barvami hořáky v provozu (červeně) a mimo provoz (bíle).

Velká grilovací litinová plocha VARIO+ - masivní grilovací rošt ze smaltované litiny je opatřen univerzálním systémem VARIO+ pro umístění doplňkového vybavení jako pánev WOK, pizza kámen, litinová deska či litinový kotlík.

Rošt na ohřívání - pro odložení ugrilovaných hotových potravin slouží vyvýšený rošt umístěný v horní části prostoru pod víkem.

Infračervená zóna „Primezone“ v postranním stolku - zóna s teplotou až 800 °C je integrovaná ve sklápěcím postranním stolku. Součástí je elektrické zapalování a Primezone má výkon 3,5 kW.

Plotýnka integrovaná v postranním stolku - integrovaný boční hořák s plotýnkou o výkonu 3 kW lze využít pro přípravu příloh nebo omáček. Ve vypnutém stavu lze uzavřít krytem a plocha tak může sloužit jako odkládací místo.

Nádoba na odkapávání tuku z nerezové oceli - pro snadné čistění grilu je snadno vyjímatelná nerezová nádoba pro odkapávání tuku.

Prosklené víko grilu - víko grilu s keramickým sklem umožňuje sledovat průběh vaření. Nedochází tak k nechtěnému úniku tepla častým otevíráním víka.

Teploměr - na víku je osazen teploměr s velkým a pěkně čitelným displejem.

Odkládací postranní stolky - po použití lze oba stolky snadno sklopit bez použití nářadí.

Háčky na příslušenství - gril je dodáván včetně háčků pro zavěšení náčiní na grilování jako jsou kleště nebo obracečka.

Držák na rošty - odkládací držák na kruhové rošty systému VARIO+.

Prostor pro plynové láhve a příslušenství - práškově lakovaná kovová dvířka ukrývají láhev s plynem, nebo vaše grilovací náčiní. G2-S: plynové láhve 5 kg G3-S / G4-S / GS-6: plynové láhve 10 kg.

Připojovací sada na plynovou láhev - součástí každého Rösle Videro grilu je regulátor plynu s hadicí pro připojení k plynové lahvi.

Bezproblémová manipulace - stabilní kolečka zaručují jednoduché a bezpečné přemístění grilu i na nerovném terénu.

Komponenty systému Vario

Litinový rošt Vario (součástí grilu Videro) - litinový rošt Vario má stejnou strukturu jako okolní zbylá část litinové grilovací plochy grilů Videro. Průměr roštu je 30 cm.

Litinový rošt Vario (součástí grilu Videro) - litinový rošt Vario má stejnou strukturu jako okolní zbylá část litinové grilovací plochy grilů Videro. Průměr roštu je 30 cm.

Litinový rošt RS Vario - jste milovník steaků? Litinový rošt RS Vario o průměru 30 cm vám zaručí dostatek místa pro přípravu těch nejlepších steaků s krásným grilovacím vzorkem, který je podpisem každého šéfkuchaře. A můžete zkusit i grilované ryby, hamburgery nebo zeleninu. Místa budete mít dost.

Litinová grilovací deska Vario - grilujete rádi, často a různé druhy ingrediencí? Pak je tato litinová deska pro vás ideálním doplňkem. Deska má průměr 30 cm a skvěle se hodí pro krátké a rychlé vaření. Je oboustranná. Z jedné strany žebrovaná, což je ideální pro grilování masa. Druhá strana je hladká. Skvělá pro přípravu drobnější ingrediencí.

Pizza kámen Vario - zbožňujete čerstvou, křupavou a křehkou pizzu? Nyní si ji můžete připravit snadno doma. Pizza kámen Vario má průměr 30 cm a díky němu proměníte váš gril na pizza pec. Stačí si už jen vybrat na jakou pizzu máte chuť. Bude to klasika Margherita nebo třeba Quattro Formaggi?

Litinový kotlík „Dutch oven“ Vario - dušené maso, guláš, masové ragú nebo hustá polévka. Klasická, skvělá a chutná jídla jsou ideální pro přípravu v litinovém kotlíku. Litina opět zajistí rovnoměrné sálání tepla a výbornou chuť křehkého měkkého dušeného masa a ingrediencí. Kotlík má průměr 35 cm, navíc jeho víko lze použít jako pánev. Úžasně multifunkční příslušenství, které prostě musíte mít.

Litinová pánev Wok Vario - je libo asijskou kuchyni? Litinová Wok pánev má průměr 36 cm, takže nabízí dostatek místa pro přípravu skvělých pokrmů pro spoustu hostů.

Akce platí od 1.3. do 30.9. 2023 nebo do vyprodání zásob.

Rosle - tradice 130 let

Skupina společností RÖSLE se vyvinula z malého, ale velmi inovativního řemeslného podniku. Klempíř Karl Theodor Rösle založil svou společnost v roce 1888 a spolu se svými tovaryši a pomocníky zpočátku vyráběl pouze výrobky a doplňky pro stavebnictví a pro odvodnění střech. Vše pod názvem RÖSLE v malých prostorách v centru města Marktoberdorf. Již v roce 1903 úspěšně přidal Karl Rösle do sortimentu novou produktovou řadu: nádobí a kuchyňské náčiní. Od té doby prodeje obou produktových skupin rostou a produkty jsou nabízeny ve více než 50ti zemích světa. V roce 1985, přibližně tedy po 100 letech od založení firmy, se její vlastníci, výhradně členové rodiny RÖSLE, rozhodli tyto dvě divize fyzicky oddělit. Výrobky pro odvodnění střech se nabízejí výhradně pod názvem GRÖMO a nádobí, rozšířené o kvalitní grily a grilovací příslušenství, pod názvem RÖSLE.Související produkty k článku:


Produkty které jste již shlédli


Kdo jsme?


Firma HAGAS byla založena v roce 1991 jako fyzická osoba. V březnu 2000 došlo k transformaci firmy do společnosti s ručením omezeným pod obchodním jménem HAGAS servis s.r.o.

více informací

Kde nás najdete?


HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
CZ-440 01 Louny

IČ : 25413104
DIČ : CZ25413104

T : +420 415 652 069
F : +420 415 652 722
E : obchod@hagas.cz

více informací


Kontaktní informace:

HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
440 01  Louny

Tel. : +420 415 652 069
Fax : +420 415 652 722
obchod@hagas.cz
www.hagas.cz

Platební brána Comgate