Dřevěné udící lupínky JACK DANIELS

Kdo by neznal pojem JACK DANIELS? Dopřejte si typickou chuť a vůni kultovního JD.  Dřevěné udící lupínky JACK DANIELS - stylové balení udících dřevěných lupínků. Aromatizované... více informací

Výrobce JACK DANIELS
KategorieOstatní grilovací příslušenství
Dostupnost Do týdne [?]
Záruka: 24 měsíců
Cena dopravy: [?]
Naše cena:včetně PHE a DPH 370 CZK 370 Kč 306 Kč bez DPH

Dřevěné udící lupínky JACK DANIELS

Kdo by neznal pojem JACK DANIELS? Dopřejte si typickou chuť a vůni kultovního JD. 

Dřevěné udící lupínky JACK DANIELS - stylové balení udících dřevěných lupínků. Aromatizované kousky dřeva vytváří sladký dým s aromatickou chutí, ideální pro červené maso - hovězí, vepřové, drůbež i zvěřinu, ale třeba i lososa. Skvělé rovněž pro žebra, kotlety nebo krkovici. Jack Daniel´s Tenessee Whiskey zraje ve vypálených sudech z bílého dubu. Sudy se během procesu smršťují a roztahují, nasakují do sebe whiskey a opět ji uvolňují a tím jí dodávají svoji typickou barvu a chuť. Po vylití ze sudů whiskey ale zůstává ve dřevě trvale nasáklá. Z vyřazených sudů pak pochází udící lupínky, které dodají každému grilovanému pokrmu nezaměnitelný nádech JDTW. Kadý milovník lahodné whiskey jistě ocení možnost uzení na dřevu, které dodá grilovanému masu oblíbenou chuť.

Použití na všech typech grilu

  • v kotlovém grilu přímo
  • při použití na plynovém nebo lelektrickém grilu je nutno dokoupit udící box.

Popis dřevěné udící lupínky Jack Daniels

  • dřevěné udící lupínky velmi čistě hoří, generují cca 2,5 kW tepla z 1 libry = 0,454 kg a tvoří velmi málo popela
  • nevyžadují namáčení
  • snadné a praktické použití
  • 1 balení obsahuje 2,94 l.

Jak na udící lupínky? Máme tři způsoby použití

  • lupínky necháme namočené ve vodě po dobu cca 30 minut. Rozhrneme horké uhlíky. Z lupínků slijeme vodu a rovnoměrně rozprostřeme po žhavém uhlí. Jakmile z lupínků začne stoupat dým, vložíme na gril potraviny a grilujeme.
  • použijeme suché lupínky. Rozhrneme žhavé uhlíky a suché lupínky rovnoměrně rozprostřeme na ně. Necháme lupínky vzplanout a jakmile plameny ustoupí, pokládáme grilované potraviny na gril.
  • pro potřeby elektrického či plynového grilu zabalíme suché lupínky do hliníkové fólie, přičemž je zabalíme do uzavřené "obálky." Do alobaluprovedeme několik malých otvorů, aby mohl kouř unikat ven. Takto zabalené lupínky položíme na hořák grilu nebo grilovací rošt, pokládáme potraviny a grilujeme.
Hodně lidí se ptá, co se stane se sudy z bílého dubu, až v nich dozraje whisky Jack Daniel's. Z některých se stane perfektní stolek, jiné se přemění na krásné zahradní obří květináče a některé dál dávají zákazníkům potěšení z chuti Jacka Danielse. Dřevěné lupínky na uzení prostoupí jedinečnou chutí Jacka Danielse všechno, co se dá grilovat.

 

Fotogalerie

Dotaz na produkt:

Dřevěné udící lupínky JACK DANIELS

Váš email: *
Vaše jméno:
Váš telefon:  [?]
Váš dotaz: *
 

  ODESLAT DOTAZ


Doporučujeme dokoupitPodobné produkty

Nahrávám data ...


Produkty které jste již shlédli


Kdo jsme?


Firma HAGAS byla založena v roce 1991 jako fyzická osoba. V březnu 2000 došlo k transformaci firmy do společnosti s ručením omezeným pod obchodním jménem HAGAS servis s.r.o.

více informací

Kde nás najdete?


HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
CZ-440 01 Louny

IČ : 25413104
DIČ : CZ25413104

T : +420 415 652 069
F : +420 415 652 722
E : obchod@hagas.cz

více informací

Kontaktní informace:

HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
440 01  Louny

Tel. : +420 415 652 069
Fax : +420 415 652 722
obchod@hagas.cz
www.hagas.cz