Grilování v zimě? Proč ne.

Čtvrtek 15. listopad 2012,  Autor: ,

Grilování v zimě? Proč ne.

Obecně je zažitá představa, že gril se využívá pouze v létě a v teplém počasí. Je to samozřejmě pochopitelné, zejména pokud s grilováním spojíme zahradní párty. Ovšem grilovat se může v podstatě celoročně. Záleží na počasí, teplotě, na místě kde grilujeme. Pokud se jedná o gril umístění v zahradě, nevyhneme se teplému počasí a při nižších teplotách se venku zbytečně dlouho zdržovat nebudeme, natož konzumovat grilované pokrmy. Není však problém odít funkční teplé prádlo a pak nás nepřemůže ani minus 40 stupňů pod nulou. Komfortní je grilování před zimní zahradou, pergolou, kde v teple posedíme a teplota nehraje roli. U grilu je teplo, takže obsluha po dobu grilování nezmrzne.

Výbava a možnosti současných grilů nabízejí nepřeberné způsobů přípravy pokrmů - od grilování, vaření po pěčení. Tak proč si o Vánoce na grilu neugrilovat třeba kapra?

Proto není problém pořídit gril i v průběhu zimních měsíců. Navíc se osvědčí jako praktický a vděčný Vánoční dárek. Navíc jsou i příznivější ceny. Mnoho produktů je v tu dobu zlevněno. Využijte zvýhodněné nabídky skladových grilů. Grilovací sezona 2012 je minulostí. Nové produkty dovozci naskladní pouze výjimečně. Učiní tak například kanadský NAPOLEON. Produkty Weber lze koupit pouze jen ty, co jsou skladem. Nové produkty budou naskladněny až v nové sezóně 2013.

Máme pro Vás opravdovou bombu - horký tip na exkluzivní Vánoční dárek - velkou knihu o grilování WEBER, Opravdu obsáhlá kniha, zahrnující naprosto vše o grilování.

Velmi praktickým doplňkem grilů jsou tepelné zářiče, které se po několik let prodávají nepřetržitě, bez ohledu na roční období. Plynové či infračervené elektrické zářiče vyhřejí odpovídající plochu a zpříjemné pobyt v jejich blízkosti. Ruku v ruce jdou právě s grily.

Grilování se stává fenoménem, a to bez ohledu na roční období. Využijte nabídky našeho e-shopu - grily a zářiče v mnoha provedeních a cenových relacích.Související produkty k článku:


Produkty které jste již shlédli


Kdo jsme?


Firma HAGAS byla založena v roce 1991 jako fyzická osoba. V březnu 2000 došlo k transformaci firmy do společnosti s ručením omezeným pod obchodním jménem HAGAS servis s.r.o.

více informací

Kde nás najdete?


HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
CZ-440 01 Louny

IČ : 25413104
DIČ : CZ25413104

T : +420 415 652 069
F : +420 415 652 722
E : obchod@hagas.cz

více informací


Kontaktní informace:

HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
440 01  Louny

Tel. : +420 415 652 069
Fax : +420 415 652 722
obchod@hagas.cz
www.hagas.cz

Platební brána Comgate