Japonský nůž Dellinger Sashimi / Sakimaru Yanagiba 310 mm - kvalitní nůž určený pro nejnáročnější zákazníky

DOPRAVA

Japonský nůž Dellinger Sashimi / Sakimaru Yanagiba 310 mm - extrémně ostrý japonský nůž Sashimi / Sakimaru Yanagiba 300 mm z oceli AISI 1095 je dlouhý krájecí nůž broušený jen z jedné strany, určený k řezání tenkých plátků ryb pro sushi a sashimi. S tímto nožem snadno nakrájíte... více informací

Výrobce DELLINGER
KategorieKuchařské nože
Dostupnost Na dotaz [?]
Záruka: 24 měsíců
Cena dopravy: [?]
DOPRAVA ZDARMA po celé ČR
Naše cena:včetně PHE a DPH 9999 CZK 9 999 Kč 8 264 Kč bez DPH

Japonský nůž Dellinger Sashimi / Sakimaru Yanagiba 310 mm - kvalitní nůž určený pro nejnáročnější zákazníky

Japonský nůž Dellinger Sashimi / Sakimaru Yanagiba 310 mm - extrémně ostrý japonský nůž Sashimi / Sakimaru Yanagiba 300 mm z oceli AISI 1095 je dlouhý krájecí nůž broušený jen z jedné strany, určený k řezání tenkých plátků ryb pro sushi a sashimi. S tímto nožem snadno nakrájíte velké kusy masa ( pečeně ), ale i tenké plátky zeleniny. Jeho překrásná elegantní tenká čepel je schopna řezat přísady v dlouhých nepřerušovaných řezech a tím zachovat jejich celistvost a svěžest. Yanagiba je jedním z nejdůležitějších tradičních japonských nožů a je součástí repertoáru mnoha kuchařů. Dokonce i nejjednodušší úkoly s tímto krásným a funkčním nožem jsou povýšeny na mimořádný zážitek. Japonské umění, preciznost a nové technologie činí tento nůž z damascénské oceli ( damascus steel ) jedinečným a nenapodobitelným.

Nůž Sashimi / Sakimaru Yanagiba 310 mm je velmi kvalitní nůž určený pro nejnáročnější zákazníky z řad profesionálů, tak i amaterských kuchařů. Výroba této čepeli prochází 14 procesy až po ruční broušení. Čepel o délce 310 mm z oceli AISI 1095 byla ve finální fázi leštěna kamenem hazuya - tím je dosaženo téměř žiletkového ostří (razorsharp). Reálný SanbonSugi hamon je tvořen dle dávných tradičních metod, které vychází z mnohaletých zkušeností kovářského mistra. Saya je ručně zdobena perletíz pravých mušlí s motivem draka.

Parametry

 • délka rukojeti: 160 mm
 • délka čepele: 310 mm   
 • síla ostří: 4,1 mm
 • celková délka: 470 mm
 • hmotnost: 315 g.

Osmihranná rukojeť

Osmihranná rukojeť je vyrobena ze dřeva palisandru (Rosewood) . Vždy je pečlivě ručně leštěná, ergonomicky tvarovaná a navržena pro vynikající ruční ovládání.

Doporučení a údržba

 • japonský nůž Sashimi / Sakimaru Yanagiba 310 mm z oceli AISI 1095 nikdy neumývejte v myčce na nádobí. Pro zachování ostrosti nůž ručně omyjte a ihned osušte. Tato ocel není 100% nerezová !
 • nepoužívejte japonský nůž Sakimaru Yanagiba z oceli AISI 1095 ke krájení tvrdých a zmražených potravin. Může dojíte ke zlomení ostří, nebo vylomení jeho části.
 • nepožívejte japonský nůž Sakimaru Yanagiba z oceli AISI 1095 jako páčidlo a vyvarujte se jeho ohýbání, nebo dokonce zlomení.
 • chraňte nože a jeho ostří před pádem, nebo nárazem.
 • pokud víte, že nože nebudete delší dobu potřebovat je vhodné je potřít olejem a zabalit do hadříku, nebo novin.
 • nože ukládejte na bezpečné místo a chraňte před dětmi!

Dellinger záruka

Začněte krájet a řezat jako profesionální šéfkuchař ještě dnes ! K tomu, aby Vás vaření začalo opravdu bavit, potřebujete opravdu kvalitní a ostrý nůž. Nože od Dellinger přicházejí se 100% zárukou spokojenosti nebo zárukou vrácení peněz bez rizika. Garantujeme vynikající produkt, který vám poskytne tu nejlepší službu. Každý nůž je zabalen v luxusním dřevěném pouzdru a může se stát moudrým řešením dárku k narozeninám, svatbě nebo Vánocům. Překvapíte jak domácí tak i profesionální kuchaře.

Fotogalerie

Dotaz na produkt:

Japonský nůž Dellinger Sashimi / Sakimaru Yanagiba 310 mm - kvalitní nůž určený pro nejnáročnější zákazníky

Váš email: *
Vaše jméno:
Váš telefon:  [?]
Váš dotaz: *
 

  ODESLAT DOTAZ


Podobné produkty

Nahrávám data ...


Produkty které jste již shlédli


Kdo jsme?


Firma HAGAS byla založena v roce 1991 jako fyzická osoba. V březnu 2000 došlo k transformaci firmy do společnosti s ručením omezeným pod obchodním jménem HAGAS servis s.r.o.

více informací

Kde nás najdete?


HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
CZ-440 01 Louny

IČ : 25413104
DIČ : CZ25413104

T : +420 415 652 069
F : +420 415 652 722
E : obchod@hagas.cz

více informací

Kontaktní informace:

HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
440 01  Louny

Tel. : +420 415 652 069
Fax : +420 415 652 722
obchod@hagas.cz
www.hagas.cz

Platební brána Comgate