Myslíte si, že zima se už nevrátí?

Úterý 08. leden 2013,  Autor: ,

Myslíte si, že zima se už nevrátí?

Dle našeho názoru se paní Zima ještě vrátí, a to v plné síle.  Jak jinak se zimě vzepřít, než v teple svého domova. Ideálně v teple z krbových kamen či vložek od nás. www.e-teplo.cz je specializovaný elektronický obchod s velmi širokou nabídkou produktů souvisejících s vytápěním. Samostatnou a širokou kapitolu v nabídce tvoří krbová kamna a krbové vložky kanadských výrobců Regency, Pacific Energy a Hampton, dále od norské firmy Jotul a kvalitní produkty italského velkovýrobce Nordica. Je opravdu z čeho vybírat. Nevíte si rady? Ozvěte se. Odborně vyškolený personál vybere produkt dle Vašich požadavků. Vyberte si rovněž z široké nabídky příslušenství ke krbovým kamnům.

Proč si vybrat e-teplo.cz - přednosti obchodu www.e-teplo.cz

  • letité zkušenosti v oboru (od roku 1991)
  • odborný personál
  • přistup rodinné firmy
  • vlastní kamenný obchod
  • zkušenosti získané prodejem a montáží nabízených produktů - víme o čem mluvíme
  • vše pod jednou střechou a na jedné adrese
  • doprava zdarma u vybraných produktů
  • platba při přejímce zboží
  • pečlivě vybraný sortiment s ohledem na kvalitu a servisní zázemí jednotlivých výrobců
  • záruka na vrácení peněz.

Využijte naší pestré nabídky krbových kamen a vložek s dopravou až do domu, a to zcela ZDARMA. Ke každé vložce a každým kamnům navíc přidáme praktický dárek. Nenašli jste v naší nabídce produkt, který hledáte? Neváhejte nás kontaktovat s poptávkou.

Zveme Vás rovněž k návštěvě našeho krbového studia HAGAS v Lounech.

HAGAS servis Louny - 21 let na českém trhu

Přípravy na grilovací sezonu 2013

Ačkoliv je leden a prioritou je zajistit teplo v našich domovech, probíhají již přípravy na nadcházející grilovací sezonu 2013. Očekávat můžete spoustu novinek, které nachystal zejména fenomenální WEBER. K zemětřesení dojde rovnež v nabídce kanadských grilů NAPOELON. Grily a grilovací příslušenství budou nabídnuty v takové šíři, v jaké dosud nebyly na našem webu prezentovány. Máte se opravdu na co těšit. Chystá se mnoho novinek, zatraktivnění designu a cen. Prostě spousta grilů a příslušenství, kolik jej dosud v naší nabídce opravdu nebylo. Rozsáhlejší bude rovněž prezentace grilů v našem grilovacím studiu v Lounech. Kdo nechce čekat na první teplé dny, může využít výprodeje skladových zásob grilů a grilovacího příslušenství za zvýhodněné ceny, které máme k dispozici.

Aby Vás grilovací sezona 2013 nezastihla nepřipravené, doporučujeme začít teorií grilování - přiďte si skvělou kuchařku (manuál grilování) Velká kniha grilování s Weberem
 Související produkty k článku:


Produkty které jste již shlédli


Kdo jsme?


Firma HAGAS byla založena v roce 1991 jako fyzická osoba. V březnu 2000 došlo k transformaci firmy do společnosti s ručením omezeným pod obchodním jménem HAGAS servis s.r.o.

více informací

Kde nás najdete?


HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
CZ-440 01 Louny

IČ : 25413104
DIČ : CZ25413104

T : +420 415 652 069
F : +420 415 652 722
E : obchod@hagas.cz

více informací


Kontaktní informace:

HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
440 01  Louny

Tel. : +420 415 652 069
Fax : +420 415 652 722
obchod@hagas.cz
www.hagas.cz

Platební brána Comgate