Nůž šéfkuchaře Nakiri/Tanto 145 mm Dellinger Rosette RWL34 Powder Mammut Collect Nr.3 - exkluzivní kuchařský nůž pro opravdové fajnšmekry

Nůž šéfkuchaře Nakiri/Tanto 145 mm Dellinger Rosette RWL34 Powder Mammut Collect Nr.3 - exklusivní, přitom praktický a výkonný nůž šéfkuchaře, který má čepel z jedné z nejlepších ocelí "práškové... více informací

Výrobce DELLINGER
KategorieKuchařské nože
Dostupnost Na dotaz [?]
Záruka: 24 měsíců
Cena dopravy: [?]
DOPRAVA ZDARMA po celé ČR
Naše cena:včetně PHE a DPH 16999 CZK 16 999 Kč 14 049 Kč bez DPH

Nůž šéfkuchaře Nakiri/Tanto 145 mm Dellinger Rosette RWL34 Powder Mammut Collect Nr.3 - exkluzivní kuchařský nůž pro opravdové fajnšmekry

Nůž šéfkuchaře Nakiri/Tanto 145 mm Dellinger Rosette RWL34 Powder Mammut Collect Nr.3 - exklusivní, přitom praktický a výkonný nůž šéfkuchaře, který má čepel z jedné z nejlepších ocelí "práškové RWL34". Tato vyjímečná ocel má dlouhotrvající ostrost při tvrdosti okolo R62 +/- 1 Rockwella. Vyvinuta byla pro čepele nožů, které vyžadují vysokou odolnost proti korozi, velmi vysokou tvrdost a vynikající odolnost proti opotřebení. Použitý materiál zabezpečuje trvanlivost nože. Nůž Dellinger Rosette Powder Steel se může stát rodinným pokladem, který přežije i vaše vnoučata. Nože jsou vyráběny tradičním způsobem, což zaručuje mimořádnou pevnost čepele a odolnost vůči otupení. Každý nůž je ručně broušený a při vysoké tvrdosti dosahuje mimořádné až extrémní ostrosti.

Ručně vyrobený nůž z manufaktury Dellinger se stane věrným partnerem každého amatérského či profesionálního kuchaře. Nabízí kombinaci velmi ostré zrcadlové čepele a překrásné rukojeti z mamutích fosílií. Bezvadné a promyšlené ruční zpracování dává tomuto noži punc dokonalosti. Krájení, plátkování, čištění masa, ovoce a zeleniny – nic nebude pro tento jedinečný nůž japonského tvaru problémem

Parametry

  • délka rukojeti: 110 mm
  • délka čepele: 145 mm
  • celková délka: 257 mm
  • hmotnost: 115 g

Ergonomická rukojeť

Ergonomická rukojeť západního stylu je vyrobena z vzácných fosílií mamutího zubu a doplněna kroužkem ze stabilizovaného dřeva. Pečlivě ručně leštěná, ergonomicky tvarovaná a navržena pro vynikající ruční ovládání.

Upozornění

Každý nůž je vyroben z přírodních materiálů. Každý kus z damascénské oceli je originální a nenapodobitelný, proto Váš nůž nemusí vypadat přesně tak jak na fotografii. Nůž, který obdržíte, bude stejně kvalitní a detailně opracovaný, ale může se mírně lišit.

Ostření nože

Pro ostří kuchyňského nože z práškové oceli RWL doporučujeme použití diamantových a vodních brusných kamenů. Pokud si nejste 100% jisti svými schopnostmi a šikovností, obraťte se na nás. Případně vyhledejte profesionálního brusiče ve Vašem okolí. Škody, které by mohly vzniknout při neodborném broušení jsou nevratné.

Doporučení a údržba

  • kuchyňský nůž Nakiri/Tanto 145 mm z práškové oceli RWL34, nikdy neumývejte v myčce na nádobí. Pro zachování ostrosti nůž ručně omyjte a ihned osušte.
  • nepoužívejte japonské nože ke krájení tvrdých a zmražených potravin. Může dojíte ke zlomení ostří, nebo vylomení jeho části.
  • nepožívejte nože jako páčidlo a vyvarujte se jeho ohýbání.   
  • chraňte nože a jeho ostří před pádem, nebo nárazem.
  • pokud víte, že nože nebudete delší dobu potřebovat je vhodné je potřít olejem a zabalit do hadříku, nebo novin.
  • nože ukládejte na bezpečné místo a chraňte před dětmi!

Čištění kuchyňského nože

Každý nůž si zaslouží péči. Částečky přichycené na povrchu čepele z agresivních látek mohou začít korodovat a vytvářet na povrchu nože skvrny, které vypadají jako rez. Nicméně nerezaví ostří nože, ale částečky na ostří přichycené. Je lepší se starat o svůj nůž a po používání ho umýt a natřít olejem.

Dellinger záruka

Dellinger přicházejí se 100% zárukou spokojenosti nebo zárukou vrácení peněz bez rizika. Garantujeme vynikající produkt, který vám poskytne tu nejlepší službu a je prověřen mnoha profesionálními kuchaři. Nože jsou zabaleny v luxusní krabičce a tato sada se může stát moudrým řešením dárku k narozeninám, svatbě nebo Vánocům. S noži a ostatními produkty od Dellinger potěšíte jak domácí tak i profesionální kuchaře. Přinášíme Vám doživotní záruku na jakékoliv skryté vady. Pokud máte jakékoliv dotazy - náš tým je Vám plně k dispozici a pokusí se Vám pomoci v každé (i nepříjemné) situaci.

Dellinger vyrábí nože v nejvyšší kvalitě, které ocení každý milovník nožů.

Fotogalerie

Dotaz na produkt:

Nůž šéfkuchaře Nakiri/Tanto 145 mm Dellinger Rosette RWL34 Powder Mammut Collect Nr.3 - exkluzivní kuchařský nůž pro opravdové fajnšmekry

Váš email: *
Vaše jméno:
Váš telefon:  [?]
Váš dotaz: *
 

  ODESLAT DOTAZ


Podobné produkty

Nahrávám data ...


Produkty které jste již shlédli


Kdo jsme?


Firma HAGAS byla založena v roce 1991 jako fyzická osoba. V březnu 2000 došlo k transformaci firmy do společnosti s ručením omezeným pod obchodním jménem HAGAS servis s.r.o.

více informací

Kde nás najdete?


HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
CZ-440 01 Louny

IČ : 25413104
DIČ : CZ25413104

T : +420 415 652 069
F : +420 415 652 722
E : obchod@hagas.cz

více informací

Kontaktní informace:

HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
440 01  Louny

Tel. : +420 415 652 069
Fax : +420 415 652 722
obchod@hagas.cz
www.hagas.cz

Platební brána Comgate