Odolné grily pro veřejná prostranství a městské parky

Pondělí 11. listopad 2019,  Autor: ,

Odolné grily pro veřejná prostranství a městské parky

Jak je tomu zvykem ve vyspělých grilařských zemích, kde je BBQ a grilování pevnou součástí trávení volného času, i u nás se začínají v městkých parcích a na veřejných prostranstvích objevovat grily, které mají sloužit široké veřejnosti. V Americe nebo Austrálii je to doslova masová záležitost a životní styl. Stále častěji se tak i u nás mnoho rodin nebo přátel o víkendu za pěkného počasí odebere do městského parku, kam si donese své palivo, potraviny a stráví příjemný čas grilováním. Pro tyto účely však musí grily splňovat některé specifické parametry, na které se v případě soukromého použití neklade důraz. Jedním z nich je funkčnost a jednoduchá konstrukce, která umožní snadnou obsluhu a údržbu. Další je odolnost grilu vůči povětrnostním vlivům. Gril tak musí být vyroben z materiálu, který je odolný nepřízni počasí, zejména dešti a sněhu. V neposlední řadě je důležité zabezpečení grilu proti odcizení.  Nabízejí se grily z betonových prefabrikátů, které skvěle poslouží a díky vysoké hmotnosti téměř vylučují jejich nechtěné přemístění nebo odcizení. Máme však ještě další tip. Jsou jím grily tuzemské výroby VULCANUS. Jedná se o krásné a naprosto dokonalé grily se čtvercovou grilovací deskou, které jsou vyrobeny z odolných materiálů a které lze kotvit pomocí speciální kotvící sady. Grily VULCANUS jsou téměř bezúdržbové. Jedinou podmínkou je udržovat grilovací desku mastnou. Grilovací deska je vyrobena z dánské nerezi. Tělo grilu VULCANUS je vyrobeno z italského Cor-Tenu, tedy oceli s pěstovanou rzí. Materiál vyvinutý pro stavbu lodí odolá jakémukoliv počasí a všem jeho rozmarům. Tím bychom měli splněn požadavek na odolnost grilu. Jednoduchá konstrukce grilu je zárukou snadné obsluhy, údržby a plné funkčnosti. Proti nenechavcům a lapkům je možno gril pevně fixovat k zemi skrytou kotvící sadou. Ta by měla gril zabezpečit a zaručit jeho letité používání. Vše výše uvedené nebrání používání grilů VULCANUS na veřejných prostranstvích, jak je tomu již stále častěji v mnoha městech a obcích napříč naší krásnou vlastí, která právě nyní oslavuje 30-leté výročí svobody. A proč tento významný svátek neoslavit právě u grilu VULCANUS ve vašem městském parku?

Hlavní přednosti grilů VULCANUS

  • nádherný design
  • vysoká užitná hodnota - gril a ohniště v jednom
  • praktická čtvercová grilovací deska
  • zdravá tepelná úprava pokrmů
  • kvalita použitých materiálů
  • akumulační materiál uvnitř topeniště pro tepelnou stabilitu a snížení spotřeby paliva
  • české know-how
  • produkt s duší
  • možnost zabezpečení pomocí kotevní sady.
Najděte gril přesně podle svých představ. Grily Vulcanus jsou vyrobeny jednotnou technologií a liší se pouze velikostí grilovací desky a provedením podstavce. Čtvercový tvar plotny má oproti klasickým kulatým grilům až o třetinu větší plochu. Samotná plotna je rozdělená na dvě tepelné zóny. Můžete tak zároveň grilovat i ohřívat například sýry nebo zeleninu.


Související produkty k článku:


Produkty které jste již shlédli


Kdo jsme?


Firma HAGAS byla založena v roce 1991 jako fyzická osoba. V březnu 2000 došlo k transformaci firmy do společnosti s ručením omezeným pod obchodním jménem HAGAS servis s.r.o.

více informací

Kde nás najdete?


HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
CZ-440 01 Louny

IČ : 25413104
DIČ : CZ25413104

T : +420 415 652 069
F : +420 415 652 722
E : obchod@hagas.cz

více informací


Kontaktní informace:

HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
440 01  Louny

Tel. : +420 415 652 069
Fax : +420 415 652 722
obchod@hagas.cz
www.hagas.cz

Platební brána Comgate