Sada 3 nožů Dellinger JOSHI Sakura (včetně brusného kamene 1000/6000) - luxusní sada kuchyňských nožů nejvyšší kvality pro náročné

Sada 3 nožů Dellinger JOSHI Sakura, včetně brusného kamene 1000/6000 - překrásná sada tří nožů Dellinger JOSHI Sakura z japonské damaškové oceli (damascus steel) VG-10 s působivou kresbou sakury na ostří nožů. Velmi ostré a tvrdé řezné jádro z japonské oceli vg-10, které je velmi dobře chráněno proti korozi, tím že je vloženo mezi 66 vrstev 2 nerezových... více informací

Výrobce DELLINGER
KategorieKuchařské nože
Dostupnost Na dotaz [?]
Záruka: 24 měsíců
Cena dopravy: [?]
DOPRAVA ZDARMA po celé ČR
Naše cena:včetně PHE a DPH 7999 CZK 7 999 Kč 6 611 Kč bez DPH

Sada 3 nožů Dellinger JOSHI Sakura (včetně brusného kamene 1000/6000) - luxusní sada kuchyňských nožů nejvyšší kvality pro náročné

Sada 3 nožů Dellinger JOSHI Sakura, včetně brusného kamene 1000/6000 - překrásná sada tří nožů Dellinger JOSHI Sakura z japonské damaškové oceli (damascus steel) VG-10 s působivou kresbou sakury na ostří nožů. Velmi ostré a tvrdé řezné jádro z japonské oceli vg-10, které je velmi dobře chráněno proti korozi, tím že je vloženo mezi 66 vrstev 2 nerezových damascénských ocelí SS316 (damascus steel), které zajišťují mimořádnou odolnost a houževnatost. Čepel tohoto nože prochází kalením ve velmi přesných vakuových pecích (vacuum heat treatment). Každý nůž je ručně broušený a při tvrdosti okolo 61 HRC dosahuje mimořádné až extrémní ostrosti. Sada nožů z japonské damaškové oceli s působivou kresbou, která připomíná květy slavné japonské třešně, jsou ideálním dárkem pro kohokoliv, kdo se často pohybuje v kuchyni a krájení je pro něj něco víc než jen nutné zlo.

Osmihranná rukojeť

Osmihranná rukojeť ( octagonal handle ) je vyrobena ze stabilizovaného dřeva Palisandru a Ebenu. Je ozdobena středovým mozaikovým nýtem a vždy pečlivě ručně leštěná, ergonomicky tvarovaná. Ideálně navržena pro vynikající ruční ovládání. Speciálně navržený tvar záštity je vhodný pro asijský úchop nože.

Obsah sady

 • nůž Kiritsuke Gyuto - nůž šéfkuchaře, délka ostří 210 mm     
 • nůž Nakiri - nůž na zeleninu, délka ostří 170 mm      
 • nůž Utility - nůž univerzální, délka ostří 135 mm   
 • kámen brusný - hrubost #1000/6000
 • svěrka úhlová - pro snadnější broušení.            

Upozornění

Každý nůž je vyroben z přírodních materiálů. Každý kus z damascénské oceli je originální a nenapodobitelný, proto Váš nůž nemusí vypadat přesně tak jak na fotografii. Nůž, který obdržíte, bude stejně kvalitní a detailně opracovaný, ale může se mírně lišit.

Doporučení a údržba

 • nože z japonské damaškové oceli VG10, nikdy neumývejte v myčce na nádobí. Pro zachování ostrosti nůž ručně omyjte a ihned osušte.
 • nepoužívejte japonské nože ke krájení tvrdých a zmražených potravin. Může dojíte ke zlomení ostří, nebo vylomení jeho části.
 • nepožívejte nože jako páčidlo a vyvarujte se jeho ohýbání.    
 • chraňte nože a jeho ostří před pádem, nebo nárazem.
 • pokud víte, že nože nebudete delší dobu potřebovat je vhodné je potřít olejem a zabalit do hadříku, nebo novin.
 • nože ukládejte na bezpečné místo a chraňte před dětmi!

Čištění kuchyňského nože

Každý nůž si zaslouží péči. Částečky přichycené na povrchu čepele z agresivních látek mohou začít korodovat a vytvářet na povrchu nože skvrny, které vypadají jako rez. Nicméně nerezaví ostří nože, ale částečky na ostří přichycené. Je lepší se starat o svůj nůž a po používání ho umýt a natřít olejem.

Ostření nože

Pro ostří kuchyňského nože z japonské oceli VG-10 doporučujeme použití diamantových a vodních brusných kamenů. Pokud si nejste 100% jisti svými schopnostmi a šikovností, obraťte se na nás. Vaše nože Vám nabrousíme individuálně dle Vašeho přání. Pravidelně také pořádáme kurzy broušení nožů. Případně vyhledejte profesionálního brusiče ve Vašem okolí. Škody, které by mohly vzniknout při neodborném broušení jsou nevratné.

Dellinger záruka

Dellinger přicházejí se 100% zárukou spokojenosti nebo zárukou vrácení peněz bez rizika. Garantujeme vynikající produkt, který vám poskytne tu nejlepší službu a je prověřen mnoha profesionálními kuchaři. Nože jsou zabaleny v luxusní krabičce a tato sada se může stát moudrým řešením dárku k narozeninám, svatbě nebo Vánocům. S noži a ostatními produkty od Dellinger potěšíte jak domácí tak i profesionální kuchaře. Přinášíme Vám doživotní záruku na jakékoliv skryté vady. Pokud máte jakékoliv dotazy - náš tým je Vám plně k dispozici a pokusí se Vám pomoci v každé (i nepříjemné) situaci.

Dellinger vyrábí nože v nejvyšší kvalitě, které ocení každý milovník nožů.

Fotogalerie

Dotaz na produkt:

Sada 3 nožů Dellinger JOSHI Sakura (včetně brusného kamene 1000/6000) - luxusní sada kuchyňských nožů nejvyšší kvality pro náročné

Váš email: *
Vaše jméno:
Váš telefon:  [?]
Váš dotaz: *
 

  ODESLAT DOTAZ


Podobné produkty

Nahrávám data ...


Produkty které jste již shlédli


Kdo jsme?


Firma HAGAS byla založena v roce 1991 jako fyzická osoba. V březnu 2000 došlo k transformaci firmy do společnosti s ručením omezeným pod obchodním jménem HAGAS servis s.r.o.

více informací

Kde nás najdete?


HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
CZ-440 01 Louny

IČ : 25413104
DIČ : CZ25413104

T : +420 415 652 069
F : +420 415 652 722
E : obchod@hagas.cz

více informací

Kontaktní informace:

HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
440 01  Louny

Tel. : +420 415 652 069
Fax : +420 415 652 722
obchod@hagas.cz
www.hagas.cz

Platební brána Comgate