Sada kuchařských nožů Dellinger RESIN FUTURE Blue 2+1 zdarma - originální sada kvalitních kuchařských nožů s atraktivní modrou rukojetí

Sada kuchařských nožů Dellinger RESIN FUTURE Blue 2+1 zdarma - velmi originální a krásné damaškové nože s mimořádnou ostrostí. Nože jsou vyrobeny ze stejných materiálů, avšak jejich vzhled je vždy originální... více informací

Výrobce DELLINGER
KategorieKuchařské nože
Dostupnost Na dotaz [?]
Záruka: 24 měsíců
Cena dopravy: [?]
DOPRAVA ZDARMA po celé ČR
Naše cena:včetně PHE a DPH 6198 CZK 6 198 Kč 5 122 Kč bez DPH

Sada kuchařských nožů Dellinger RESIN FUTURE Blue 2+1 zdarma - originální sada kvalitních kuchařských nožů s atraktivní modrou rukojetí

Sada kuchařských nožů Dellinger RESIN FUTURE Blue 2+1 zdarma - velmi originální a krásné damaškové nože s mimořádnou ostrostí. Nože jsou vyrobeny ze stejných materiálů, avšak jejich vzhled je vždy originální díky rukojeti z průhledné pryskyřice s modrou výplní.

Sada 3 nožů se kterou zvládnete v kuchyni téměř vše. Nejmenší nůž zcela zdarma. Jádro z oceli VG-10 vloženo mezi 66 vrstev 2 damaškových ocelí. Rukojeť z barevné pryskyřice s ozdobným nýtem.

Obsah sady

 • univerzální nůž Dellinger Resin Utility - velmi hbitý pomocník. Jeho schopnosti oceníte při okrajování, ořezávání a zdobení ovoce a zeleniny. Je dost silný a šikovný i na přesné řezy nebo špikování masa. Díky jeho všestrannosti je nepostradatelný v kuchyni každého kuchaře.  Díky tomu zajišťuje tento nůž minimální únik tekutin. Proto budou Vaše pokrmy plné šťávy a vitamínů. Lesklá, kvalitní ocel v kombinaci s rukojetí z barvené pryskyřice tvoří perfektní pár a konečný výsledek je téměř dokonalý. Každý nůž je ručně broušený a dosahuje vysoké ostrosti. Rozměry: celková délka 255 mm / délka ostří 150 mm / délka rukojeti 110 mm / hmotnost 120 g.
 • šéfkuchařský nůž Dellinger Resin Chef – nůž s velkou a dlouhou čepelí s ostrým hrotem na konci je ideální pro každý druh krájení. Je vhodný pro porcování masa, krájení ryb, plátkování, čištění masa a ryb, ovoce a zeleniny. Kiritsuke Chef je velmi oblíbený při porcování a přípravě sašimi - ostrý hrot se zaryje do ryby a snadno ji rozřízne. Rozměry: celková délka 340 mm / délka ostří 205 mm / délka rukojeti 115 mm / hmotnost 251 g.
 • nůž Dellinger Resin Santoku - vhodný k běžnému krájení všech potravin od zeleniny a ovoce až po maso. Japonské slovo "santoku" se zhruba označuje jako "tři ctnosti", což svědčí o všestrannosti tohoto nožového stylu a druhu řezů, kterými vyniká (řezání, rozkrájení a mletí). Čepel u nožů Santoku je širší než u ostatních kuchařských nožů a vyznačuje se odlišnou geometrií a kulatější špičkou. Díky tomu zajišťuje tento nůž minimální únik tekutin. Proto budou Vaše pokrmy plné šťávy a vitamínů. Lesklá, kvalitní ocel v kombinaci s rukojetí z barvené pryskyřice tvoří perfektní pár a konečný výsledek je téměř dokonalý. Každý nůž je ručně broušený a dosahuje vysoké ostrosti. Rozměry: celková délka 300 mm / délka ostří 170 mm / délka rukojeti 115 mm / hmotnost 230 g.
Nechcete celou sadu? Jednotlivé nože lze popřípadě dodat samostatně. Obraťte se na nás s Vaší poptávkou.

Ryzí krása pryskyřice

Rukojeť je vyrobena z překrásné epoxidové pryskyřice. Jedná se o průhlednou pryskyřici probarvenou alkoholovými pigmenty, které mohou časem měnit barvu. Navíc je ozdobená středovým mozaikovým nýtem se znakem samurajů. Trojité nýtování zajišťuje dokonalou pevnost, stabilitu a spojení damaškového ostří a rukojeti. Rukojeť je pečlivě ručně leštěná, ergonomicky tvarovaná a navržená pro vynikající ruční ovládání. Speciálně navržený tvar rukojeti je vhodný pro asijský úchop nože. Pryskyřice je voděodolná a zcela bez zápachu, nevyžaduje prakticky žádnou údržbu. Nezačne v průběhu času korodovat, oxidovat, zůstane stejně tvrdá a pevná.

Mimořádná ostrost

Ostrost nožů Dellinger Resin Future je dosažena ručním zpracováním a broušením každého kusu zvlášť. Díky tomu obdržíte skutečný a ostrý originál. Čepel nožů z Resin Future series je tvořena jádrem z damascénské oceli VG10 o tvrdosti 62+/-1 Rockwella, které je vloženo mezi 66 vrstev dvou nerezových ocelí rozdílných tvrdostí, které zajišťují mimořádnou odolnost a houževnatost. Dokonale vyvážená, přesně zúžená čepel japonského tvaru s třpytivým damascénským vzorem STORMY WAVES minimalizuje tření při řezu a zabraňuje přilepení krájeného materiálu k čepeli. Damascénský vzor připomínající rozbouřené moře STORMY WAVES je jedinečný, neopakovatelný a stane se symbolem Vaší individuality.

Jak se o nůž starat a čeho se naopak vyvarovat

 • nůž nikdy neumývejte v myčce na nádobí. Pro zachování ostrosti nůž ručně omyjte a ihned osušte.
 • nepoužívejte nůž ke krájení tvrdých a zmražených potravin. Může dojít ke zlomení ostří nebo vylomení jeho části.
 • nepoužívejte nůž jako páčidlo a vyvarujte se jeho ohýbání.
 • chraňte nůž před pádem nebo nárazem.
 • po použití je vhodné nůž potřít olejem. Pokud víte, že nůž nebudete delší dobu používat, je lepší nůž naolejovat a zabalit do hadříku nebo novin. Olej z tiskařské černi použité na novinovém tisku ochrání čepel před možnou korozí.
 • částečky přichycené na povrchu čepele z agresivních látek mohou začít korodovat a vytvářet na povrchu nože skrvny, které vypadají jako rez. Nicméně nerezaví ostří nože, ale právě ty přichycené částečky. Na odstranění se běžně používá například jedlá soda, která po namočení vytvoří „kašičku“ a starý korkový špunt.
 • nůž ukládejte na bezpečné místo a chraňte před dětmi! (například na magnetický stojan nebo lištu)
 • vyrobeno v Číně.

Aby byl Váš nůž vždy ostrý

 • pro každodenní vytažení ostří, použijte ocílku;
 • doporučujeme použít diamantové a vodní brusné kameny.
 • pokud si nejste 100% jisti svými schopnostmi a šikovností, obraťte se na spol, Dellinger, kde Vaše nože nabrousí individuálně dle Vašeho přání.

Dellinger záruka

Produkty, které Vám dodá Dellinger přicházejí se 100% zárukou spokojenosti nebo zárukou vrácení peněz bez rizika. Garantujeme vynikající produkt, který vám poskytne tu nejlepší službu a je prověřen mnoha spokojenými zákazníky. Každý kus je zabalen v luxusním balení a může se stát moudrým řešením dárku k narozeninám, svatbě nebo Vánocům. Každý produkt, který Dellinger nabízí, je pečlivě kontrolován. Přinášíme Vám doživotní záruku na jakékoliv skryté vady. Pokud máte jakékoliv dotazy - náš tým je Vám plně k dispozici a pokusí se Vám pomoci v každé (i nepříjemné) situaci.

Sada kuchařských nožů Dellinger RESIN FUTURE Blue 2+1 zdarma.

Fotogalerie

Dotaz na produkt:

Sada kuchařských nožů Dellinger RESIN FUTURE Blue 2+1 zdarma - originální sada kvalitních kuchařských nožů s atraktivní modrou rukojetí

Váš email: *
Vaše jméno:
Váš telefon:  [?]
Váš dotaz: *
 

  ODESLAT DOTAZ


Podobné produkty

Nahrávám data ...


Produkty které jste již shlédli


Kdo jsme?


Firma HAGAS byla založena v roce 1991 jako fyzická osoba. V březnu 2000 došlo k transformaci firmy do společnosti s ručením omezeným pod obchodním jménem HAGAS servis s.r.o.

více informací

Kde nás najdete?


HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
CZ-440 01 Louny

IČ : 25413104
DIČ : CZ25413104

T : +420 415 652 069
F : +420 415 652 722
E : obchod@hagas.cz

více informací

Kontaktní informace:

HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
440 01  Louny

Tel. : +420 415 652 069
Fax : +420 415 652 722
obchod@hagas.cz
www.hagas.cz

Platební brána Comgate