Sortiment pro přípravu, porcování a servírování pizzy - osloví každého milovníka oblíbené pizzy

Středa 15. prosinec 2021,  Autor: ,

Sortiment pro přípravu, porcování a servírování pizzy - osloví každého milovníka oblíbené pizzy

Pizza patří globálně k jednomu z nejoblíbenějších pokrmů a mnoho z nás si ji připravuje a peče doma. Příprava pizzy vyžaduje speciální nářadí. V naší nabídce pizza program naleznete vše, co k přípravě lahodné pizzy potřebujete. 

Plynová pec na pizzu

Dokonalou pizzu, snadno a rychle připraví přenosná plynová pec na pizzu Camp Chef. Staňte se mistrem v přípravě pizzy díky této jedinečné pizza pece. Tato pec Vám umožní profesionální přípravu pizzy v domácím prostředí.

Pizza na grilu nebo v kuchyňské troubě

Mezi velmi rozšířené způsoby patří příprava pizzy na grilu, popř. v domácí troubě. Pro pečení pizzy zde slouží kámen na pizzu nebo litinový pekáč na pizzu. Oba materiály skvěle rozvádí teplo a jsou zárukou toho, že pizza bude připravena kvalitně.

Porcování a servírování pizzy

Hotovou pizzu snadno nakrájíte kráječem na pizzu. Kráječ na pizzu je rovněž součástí dodávky pizza kamene. Pizzu z pece nebo grilu vyjmete (a naopak vložíte) pomocí široké lopatky na pizzu. Ke stejnému účeli slouží bambusové prkénku na pizzu, jehož sešikmené hrany snadno podeberou těsto i hotovou pizzu. Přenesení pizzy je tak velmi snadné a stylové. Vše dohromady lze pořídit v setu na pizzu.

Ochrana před teplem a nečistotami - kuchyňské rukavice a zástěry

Buďte styloví. Vyberte si ze sortimentu kvalitních a hlavně pěkných kuchyňských rukavic Feuermeister. Vybírat můžete z několika barev a kuchyňské rukavice tak dokonale sladit s kuchyňskou zástěrou.

Milovníci všech pizz - račte vybírat z našeho pizza programu.


Související produkty k článku:


Produkty které jste již shlédli


Kdo jsme?


Firma HAGAS byla založena v roce 1991 jako fyzická osoba. V březnu 2000 došlo k transformaci firmy do společnosti s ručením omezeným pod obchodním jménem HAGAS servis s.r.o.

více informací

Kde nás najdete?


HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
CZ-440 01 Louny

IČ : 25413104
DIČ : CZ25413104

T : +420 415 652 069
F : +420 415 652 722
E : obchod@hagas.cz

více informací


Kontaktní informace:

HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
440 01  Louny

Tel. : +420 415 652 069
Fax : +420 415 652 722
obchod@hagas.cz
www.hagas.cz

Platební brána Comgate