Unikátní české venkovní grily VULCANUS - novinka v naší nabídce

Pátek 06. březen 2020,  Autor: ,

Unikátní české venkovní grily VULCANUS - novinka v naší nabídce

Nabídku našeho obchodu se snažíme neustále rozšiřovat o nové a atraktivní produkty. Zejména o takové, které disponují patřičnou kvalitou, kladou důraz na detail, funkčnost a za které se nemusíme stydět. Přesně tato kritéria splňují unikátní grily VULCANUS z dílny uměleckého kováře Ondřeje Kováře. Zručný řemeslník s technickým myšlením, citem pro detail a zároveň vášnivý kuchař a milovník grilování přivedl k naprosté dokonalosti populární venkovní gril, který si získal oblibu nejen v Čechách, ale i v zahraničí. Grily VULCANUS jsou vychytané do posledního detailu. Vyrobeny jsou z materiálů, které odolávají všem povětrnostním vlivům a rozmarům počasí Mohou tedy stát venku po dlouhá desetiletí bez obavy, že by tím trpěly. Již samotné grily VULCANUS jsou dekorativním prvkem exteriéru, aniž by byly uvedeny v chod. Mohou se tak stát majestátným doplňkem a dominantou zahrady, městského parku, tábořiště, kempu, lyžařského apressu, vstupu do hotelu, zahradní restaurace, terasy, ozvláštní trávník na golfovém nebo fotbalovém hřišti. Čtvercová grilovací plocha nabízí dostatečně velký prostor pro přípravu velkého množství dobrot  (vždy větší plocha oproti kruhovým grilům při srovnání strany čtverce a průměru kruhu). K dispozici jsou dvě teplotní zóny plotny, které umožňují grilování a vaření v hrnci nebo na pánvi. Pomocí středového nástavce lze grilovat přímo nad plamenem nebo umístit wok či kotlík na guláš. Spektrum pokrmů a metod pro jejich přípravu je tak velmi široké. Grily VULCANUS jsou k dispozici ve dvou rozměrech grilovací desky - 730 x 730 mm a 910 x 910 mm a na 3 typech podstavců. Myšleno rovněž je na zakrytí grilovací desky nebo zajištění proti odcizení. K dispozici jsou rovněž dva pracovní stolky s pracovní plochou opatřenou kvalitním bukovým řeznickým prkénkem pro porcování a přípravu potravin.

Venkovní grily VULCANUS - unikátní české grily se čtvercovou grilovací deskou

Najděte gril přesně podle svých představ. Grily Vulcanus jsou vyrobeny jednotnou technologií a liší se pouze velikostí grilovací plotny a provedením podstavce. Čtvercový tvar plotny má oproti klasickým kulatým grilům až o třetinu větší plochu. Samotná plotna je rozdělená na dvě tepelné zóny. Můžete tak zároveň grilovat i ohřívat například sýry nebo zeleninu.

Provedení grilů VULCANUS

 • podle velikosti grilovací plochy - 730 x 730 mm nebo 910 x 910 mm
 • podle výšky a typu podstavce.

Proč VULCANUS?

Grily VULCANUS jsou pojmenovány podle římského boha ohně a patrona všech kovářů – Vulkána. Podle mytologie měl své kovárny v nitru činných sopek.

Múzou mu byla jeho žena Venuše, kterou Římané oslavovali jako bohyni krásy. Díky ní vnesl Vulcanus do svých výrobků krásu, vášeň i smyslnost.

Ohňový gril VULCANUS spojuje s bohem ohně hned několik symbolů:

 •  samotný oheň, který je zdrojem tepla a příjemné atmosféry.
 • poctivá kovařina a také vysoká kvalita, funkčnost, dlouhá životnost i krása grilu.
 • samotný Ondřej Kovář, který je nadaným uměleckým kovářem a zároveň výborným kuchařem.

Možnosti vaření na grilech VULCANUS

Na grilech Vulcanus připravíte jídlo celoročně. Vajíčka ke snídani, steak na oběd i kotlíkový guláš na večerní posezení s přáteli nebo rodinou.

Připravte si maso, zeleninu, sýry, klobásy i vejce. Díky odděleným teplotním zónám můžete nechat zároveň odpočívat steak i připravovat čerstvou zeleninu.

Ocelová plotna

 • pro přípravu masa, ryb, zeleniny, těsta, sýrů i vajec. Lze ji použít i pro vaření v hrnci nebo na pánvi.

Středový rošt

 • středový rošt má dvě polohy pro grilování na přímém ohni, nebo žhavém uhlí. Lze ho umístit do různých výšek pomocí nástavce, který je vybaven i kruhovým držákem pro litinový kotlík nebo wok. Stejně jako na plotnu i na něj můžete umístit různé hrnce a pánve.

Co je Cor-Ten?

Tělo grilů Vulcanus  je vyrobeno ze speciální vysoce jakostní oceli COR-TEN s patinou rubínové barvy. COR-TEN původně sloužil především pro stavbu lodí, protože odolá vlhkému a slanému prostředí. Nebojte se tak gril nechat na dešti, mrazu nebo ve sněhu. Je přírodní, ekologický a vždy bude vypadat jako nový.

 • jedinečný vzhled s patinou.
 • minimální nároky na údržbu.
 • odolá všem vnějším vlivům.
 • 100% šetrný k přírodě.

Akumulační materiál

Grilování si s Vulcanusem užijete po celý rok. Má skvělou tepelnou stabilitu a nižší spotřebu paliva, než je tomu u ostatních grilů. To zajišťuje 38 kg akumulačních keramických desek s přesným tvarováním uvnitř topeniště.

Certifikáty

Grilovací deska grilů Vulcanus je opatřena certifikací Evropské unie pro styk s potravinami. Příprava jídla je tak 100% bezpečná a nemusíte se bát, že by se do potravin uvolňovaly během grilování škodlivé látky.

Výroba v Evropě

COR-TEN je pro výrobu grilů VULCANUS dovážen z Itálie, kde mají s tímto materiálem a jeho odolností bohaté zkušenosti. Keramické akumulační jádro na míru vyrábí německá společnost. Samotné grily jsou pak vyráběny z velké části ručně v České republice.Související produkty k článku:


Produkty které jste již shlédli


Kdo jsme?


Firma HAGAS byla založena v roce 1991 jako fyzická osoba. V březnu 2000 došlo k transformaci firmy do společnosti s ručením omezeným pod obchodním jménem HAGAS servis s.r.o.

více informací

Kde nás najdete?


HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
CZ-440 01 Louny

IČ : 25413104
DIČ : CZ25413104

T : +420 415 652 069
F : +420 415 652 722
E : obchod@hagas.cz

více informací


Kontaktní informace:

HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
440 01  Louny

Tel. : +420 415 652 069
Fax : +420 415 652 722
obchod@hagas.cz
www.hagas.cz

Platební brána Comgate