Unikátní grilovací rošty GRILLGRATE pro zdravé grilování

Pátek 24. leden 2020,  Autor: ,

Unikátní grilovací rošty GRILLGRATE pro zdravé grilování

Do naší nabídky jsme nově zařadili unikátní grilovací rošty GrillGrate. 

Američané jsou národem, který miluje grilování ve všech jeho formách a nelze se vůbec podivovat, že drtivá většina vychytávek z oblasti grilování pochází z amerického kontinentu. Tak je tomu i grilovacích roštů GRILLGRATE. Jsou vyrobeny z vysoce odolného tvrdého eloxovaného hliníku a díky patentovanému tvaru naprosto dokonale rozvádí teplo, grilovaný pokrm zůstává šťavnatý a jelikož brání skápávání tuku do ohně, zamezují jeho vzplanutí. Speciálně navržený tvar žeber grilovacích roštů GRILLGRAT docílí vzniku infračervené zóny, která je zárukou dokonalého a zdravého grilování. Grilovací rošty GRILLGRATE umožní přípravu masa, ryb, pizzy, a zeleniny. Mřížka rovněž eliminuje propadnutí drobných kousků grilovaných pokrmů do ohně.

Drip-ology (odkapávání) - věda o chutích

Jakmile tuk a šťáva z grilovaných pokrmů skápne na perfektně rozpálenou spodní část grilovacího roštu GRILLGRATE (valley) nastane zázrak. Koktejl namíchaný z různých chutí se vlivem vzduchu, proudícího mezi jednotlivými žebry (air flow vents), vrací nahoru a dodává grilovanému pokrmu výraznou grilovací chuť a aroma.

Spektrum rozměrů grilovacích roštů GRILLGRATE je velmi široké, takže neexistuje gril, na který by se nevešly.

Hlavní přednosti grilovacích roštů GRILLGRATE

 • zamezují vzplanutí grilovaných potravin a propadávání malých kousků potravin roštem
 • rovnoměrné šíření tepla po celé mřížce
 • grilovaný pokrm je šťavnatý
 • zvyšují intenzitu vůní a chuti
 • perfektní otisk mřížky na grilovaném mase
 • snadné čištění
 • vysoce odolný materiál, který nikdy nerezne
 • univerzální použití - pasují na všechny typy grilů.

Způsob instalace roštu GrillGrate

 • na stávající rošt - na Váš rošt jednoduše položíte nový rošt GrillGrate ;
 • výměna za stávající rošt - starý rošt vyjmete z grilu a místo něj instalujete nový rošt GrillGrate.

Rozměry a modifikace roštů GrillGrate

 • instalace nového roštu na rošt starý - plocha nového roštu bude vždy tvořit zhruba 90% plochy starého roštu
 • záměna nového roštu za rošt nový - nový rošt by měl být rozměrově shodný jako starý původní rošt, aby jej bylo možno instalovat do vany grilu;
 • nové rošty GrillGrate jsou dodávány ve zvýhodněných setech, přičemž se skládají z několika kusů roštů, někdy mají boční části zakulacení (radius) a součástí dodávky je speciálně tvarovaná grilovací obracečka;
 • pro libovolné rozšíření celkové plochy nového roštu lze dokoupit samostatné panely roštů grillGrate (Single Panels), které snadno spojíte s ostatními panely a dle libosti rošt zvětšujete do šířky.

Snadné použití

Grilovací rošt GRILLGRATE jednoduše položte na stávající grilovací rošt. Jednotlivé části roštu se snadno spojují zámečky, které jsou na každé obou stranách roštu.

Náhrada starého grilovacího roštu

Grilovací rošt GRILLGRATE můžete položit na starý a prorezlý grilovací rošt, který již dosloužil. Váš gril tím získá novou grilovací plochu a gril může sloužit dále. Další alternativou je kompletní výměna starého roštu za nový, kdy starý rošt zcela vyjmete a nový jej nahradí. V tomto případě pak musí být rozměry roštu shodné. 

Do jakých grilů lze grilovací rošty GrillGrate instalovat

 • do grilů všech typů dle paliva, tvaru a použití - kulaté, hranaté, kotlové na uhlí, peletové, keramické grily typu Kamado, stacionární grily, vestavné grily, přenosné cestovní grily;
 • rošty GrillGrate lze - díky jejich univerzálnosti - umístit do grilů všech světových výrobců jako např. Campingaz, GrandHall, Napoleon, Weber, Big Green Egg (BGE), Kamado Joe, Landmann a mnoho mnoho jiných. Stačí jen zvolit optimální tvar, formát a velikost.

Grilovací nářadí GRILLGRATE 

Grilovací nářadí GRILLGRATE je speciálně tvarované tak, aby kopíralo specifický tvar mřížky. Čistící kartáč tak perfektně vyčistí veškerý povrch. Grilovací obracečka, která je součástí dodávky setu grilovacího roštu grillgrate, klouže mezi jednotlivými žebry grilovacího roštu a umožní dokonalou manipulaci s grilovaným pokrmem. Stejně tak speciálně tvarované grilovací kleště zaručí naprosto skvělou manipulaci s grilovaným pokrmem na grilovacím roštu GrillGrate.Fotografie k článku

Související produkty k článku:


Produkty které jste již shlédli


Kdo jsme?


Firma HAGAS byla založena v roce 1991 jako fyzická osoba. V březnu 2000 došlo k transformaci firmy do společnosti s ručením omezeným pod obchodním jménem HAGAS servis s.r.o.

více informací

Kde nás najdete?


HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
CZ-440 01 Louny

IČ : 25413104
DIČ : CZ25413104

T : +420 415 652 069
F : +420 415 652 722
E : obchod@hagas.cz

více informací


Kontaktní informace:

HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
440 01  Louny

Tel. : +420 415 652 069
Fax : +420 415 652 722
obchod@hagas.cz
www.hagas.cz

Platební brána Comgate