Univerzální litinový hrnec Camp Chef Dutch Oven 25 cm bez nožiček s poklicí - pomocník pro širokou škálu přípravy jídel

Univerzální litinový hrnec Camp Chef Classic Dutch Oven 25 cm bez nožiček s poklicí - nejmenší hrnec Dutch Oven z nabídky Camp Chef. Přesto překvapí svými kuchařskými schopnostmi. Díky speciálně... více informací

Výrobce CAMP CHEF
EAN033246218205
KategorieLitinové grilovací nádobí
Dostupnost SKLADEM
Záruka: 24 měsíců
Cena dopravy: [?]
Naše cena:včetně PHE a DPH 1895 CZK 1 895 Kč 1 566 Kč bez DPH

Univerzální litinový hrnec Camp Chef Dutch Oven 25 cm bez nožiček s poklicí - pomocník pro širokou škálu přípravy jídel

Univerzální litinový hrnec Camp Chef Classic Dutch Oven 25 cm bez nožiček s poklicí - nejmenší hrnec Dutch Oven z nabídky Camp Chef. Přesto překvapí svými kuchařskými schopnostmi. Díky speciálně upravenému povrchu (Seasoned finish) je hrnec okamžitě připraven k použití a snadno se čistí. Vyrobeno z vysokojakostní litiny. Litina skvěle uchovává (akumuluje) teplo a předává jej rovnoměrně, čímž se urychlí příprava vařeného pokrmu a jídlo získá zároveň fantastické vlastnosti. Díky charakteristické ražbě na poklici jsou litinové hrnce Camp Chef nezaměnitelné. Vaření v hrnci Dutch Oven je fantastická zkušenost a zážitek. Pikantní chuť pokrmů připravovaných v tomto všeumělovi se těší celosvětové oblibě. Zvýšený okraj poklice umožňuje položit žhavé uhlí (brikety) přímo na hrnec. Evropská verze bez nožiček předurčuje použití tohoto hrnce na jakémkoliv tepelném zdroji, vyjma indukce. 

Nádobí je z výroby opatřeno speciální vrstvou 100% přírodních palmových olejů True Seasoned Finish, která zachovává typickou černou patinu a umožňuje jeho požití ihned po vybalení. Povrch usnadňuje čištění, chrání litinu proti korozi a brání připalování pokrmů. Tuto ochrannou vrstvu používanému nádobí dodá přírodní ochranný kondicionér na litinové nádobí Cast Iron Conditioner.

Hlavní přednosti

 • vyrobeno z masivní litiny
 • speciální povrch pro okamžité použití
 • škála různých velikostí
 • poklice v odpovídající velikosti
 • rukojeť pro snadný transport a manipulaci s hrncem
 • provedení bez nožiček.

Univerzální použití

 • na plotně nebo kuchyňském sporáku
 • na kamnech
 • v troubě
 • na otevřeném ohni přímo na uhlí nebo kempingovém stole
 • zavěšené na 3-nožce.

Parametry

 • průměr vnější: 25,3 cm
 • průměr vnitřní: 24,2 cm
 • max. vnější rozměry s madly hrnce a poklice: pr. 29,5 cm x 15 cm (výška)
 • vnitřní výška: 11,2 cm
 • objem: cca 4,73 L
 • hmotnost: 5,2 kg.

V praktickém hrnci Camp Chef Classic Dutch Oven připravíte rozličná lahodná jídla

Camp Chef Dutch Oven je vyroben z masivní litiny. tento materiál, při odpovídající péči, vyniká svojí robustnostní a dlouhou životností. Litina skvěle akumuluje a udržuje teplo. Přijímá jej rychle od zdroje tepla a rovnoměrně jej přenáší na celý hrnec. Toto teplo je zároveň rovnoměrně předáváno ze všech stran pokrmu, který je v hrnci připravován (vařen, pečen, opékán). Výsledkem je rychlé a rovnoměrné vaření.

V hrnci Dutch Oven můžete zprudka opéci vepřový steak. Výsledkem bude lahodné maso s perfektní kůrkou a jedinečným aroma. Krusta zároveň zadržuje šťávy uvnitř masa. Budete překvapeni  jak dobře maso z hrnce Dutch Oven chutná. V hrnci můžete vařit polévky, guláše, omáčky, eintopfy, nákypy a mnoho dalšich pochutin. Dokonce v něm upečete chléb či bábovku. Fantazii se prostě meze nekladou.

Camp Chef Classic Dutch Oven - prvotřídní zpracování litiny

Litinové hrnce Dutch Oven od Camp Chef jsou během výroby vypalovány naolejované, což dodá litinovému nádobí typickou patinu. Ta jej chrání před poškozením a oxidací. Současně je litinový Dutch oven okamžitě připraven k použití.

Hrnce Dutch Oven jsou dodávány s rozměrově odpovídající litinovou poklicí. Masivní poklice udržuje teplo v hrnci a jídlo je tak rovnoměrně vařeno ze všech stran. Zároveň je tím podstatně zkrácena doba vaření. Poklice rovněž zadržuje aroma a vůně vznikající během vaření, čímž není zapotřebí pokrmy výrazně dochucovat.

Hrnec je opatřen ocelovou rukojetí, na kterou může být zavěšen. Poklice má zvýšený okraj, který usnadňuje pokládání dřevěného uhlí nebo briket. Díky tomu není problém vařit za podpory tepla z vrchu nebo zapékat.

Hrnec je opatřen ocelovou rukojetí, za kterou může být zavěšen na 3-nožku nad otevřeným ohněm.

Camp Chef je americký specialista na produkty pro pobyt ve volné přírodě. Jeho výrobky se vyznačují kvalitou, robustním provedením, trvanlivostí a funkčností. Ne jinak je tomu u řady litinového nádobí, které má v prvé řadě sloužit.

Fotogalerie

Dotaz na produkt:

Univerzální litinový hrnec Camp Chef Dutch Oven 25 cm bez nožiček s poklicí - pomocník pro širokou škálu přípravy jídel

Váš email: *
Vaše jméno:
Váš telefon:  [?]
Váš dotaz: *
 

  ODESLAT DOTAZ


Doporučujeme dokoupitPodobné produkty

Nahrávám data ...


Produkty které jste již shlédli


Kdo jsme?


Firma HAGAS byla založena v roce 1991 jako fyzická osoba. V březnu 2000 došlo k transformaci firmy do společnosti s ručením omezeným pod obchodním jménem HAGAS servis s.r.o.

více informací

Kde nás najdete?


HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
CZ-440 01 Louny

IČ : 25413104
DIČ : CZ25413104

T : +420 415 652 069
F : +420 415 652 722
E : obchod@hagas.cz

více informací

Kontaktní informace:

HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
440 01  Louny

Tel. : +420 415 652 069
Fax : +420 415 652 722
obchod@hagas.cz
www.hagas.cz

Platební brána Comgate