Uzení - fenomén při grilování s Weberem

Středa 20. březen 2013,  Autor: ,

Uzení - fenomén při grilování s Weberem

Uzení patří k nejstarším a nejpůvodnějším způsobům úpravy pokrmů. Ryby a maso jsou během procesu grilování vystavené kouři z ohně a nebo také kouři ze speciálních udících lupínků. Proces uzení způsobuje, že grilovaný pokrm přijme vůni a chuť uzeného dřeva. Záleží jen na tom, který druh udících lupínků použijete. Tím získá křupavá vepřová pečeně „novou“ chuť a stane se hitem příští grilovací párty. Stále více fanoušků grilování přichází na chuť „uzení“. Objevte zde také vy všechno ohledně uzení s Weberem. Každý gril WEBER lze vybavit udícím boxem a grilování obohatit uzením.

Komponenty pro uzení

Pro uzení v rámci grilování je k dipozici celá řada komponentů. Ty zajistí výtečnou chuť a aroma grilovaného pokrmu. Každý gril Weber lze doplnit udícím boxem, do kterého se vkládají udící dřevěné lupínky. K dipsozici je několik druhů dřevin. Každý si vybere vlastní oblíbenou chuť a vůni, vybírat lze dle připravovaných grilovaných pokrmů. Grilované pokrmy lze udít nepřímo díky udícím lupínkům, které čmoudí a pokrm grilovaný na grilovacím roštu přijme chuť a aroma, nebo přímo tak, že se grilovaný pokrm položí na udící prkénko z cedrového dřeva, které pomalu odhořívá a přitom doutná kouří. Grilovaný pokrm lze ještě přímo zabalit do tenkých udících dřevěných plátků z cedrového či olšového dřeva. Praktická je sada 6 druhů udících lupínků Weber FIRESPICE, které jsou baleny v samostatných vaničkách, které se přímo pokládají na gril. 

Udírna WEBER - jedinečná kombinace grilu a udírny v podobě Smokey Mountain Cooker

Kdo rád zdravě udí a přitom nechce přijít i o možnost grilování, pozornost může zaměřit na jedinečný produkt Weberu, kterým je Smokey Mountain Cooker TM. Jedná se o kombinaci grilu s udírnou. Udírnu lze rozebrat a na cesty vyrazit poouze s grilem či naopak.Související produkty k článku:


Produkty které jste již shlédli


Kdo jsme?


Firma HAGAS byla založena v roce 1991 jako fyzická osoba. V březnu 2000 došlo k transformaci firmy do společnosti s ručením omezeným pod obchodním jménem HAGAS servis s.r.o.

více informací

Kde nás najdete?


HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
CZ-440 01 Louny

IČ : 25413104
DIČ : CZ25413104

T : +420 415 652 069
F : +420 415 652 722
E : obchod@hagas.cz

více informací


Kontaktní informace:

HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
440 01  Louny

Tel. : +420 415 652 069
Fax : +420 415 652 722
obchod@hagas.cz
www.hagas.cz

Platební brána Comgate