Vestavné plynové grily - trend posledních sezon

Středa 11. březen 2020,  Autor: ,

Vestavné plynové grily - trend posledních sezon

Máte rádi individuální řešení? Nechcete se spokojit s konvekčním sériovým grilem? Vestavné grily nabízejí jedinečnou možnost individuální obestavby a vytvoření originálního grilovacího centra dle osobních požadavků, představ, nároků a možností. Zasazení vestavného grilu do kamenné, mramorové, žulové, keramické, skleněné či dřevěné desky přináší nový estetický rozměr do grilování. Doporučujeme pevné připojení ke zdroji (propan-butan), což je však jediný limitující prvek. Vestavný gril Napoleon BIPRO500RBNSS je dodáván v provedení na propan butan ale i na zemní plyn. To uvítají zejména gastro provozy s větší spotřebou. Odpadne tak faktor nepopulární výměny plynových lahví. Vestavné grily vycházejí z grilů stacionárních, nemají však vlastní konstrukci a postranní poličky. Vestavný gril vyžaduje stavební připravenost v podobě odpovídajícího otvoru. Následně se pevně přichytí k podezdívce a zbytek je věci umu a fantazie každého milovníka grilování. Vestavné grily nacházejí místo zejména v zimních zahradách a pergolách. Kanadský Napoleon nabízí momentálně pět modelů vestavných grilů - BILEX485, BILEX 605, BIPRIO500, BIPRO665 a BIPRO825. Australský GrandHall má v sortimentu tři modely - Premium G3, Maxim G4 a Elite G4.

V nabídce našeho obchodu www.e-teplo.cz naleznete vestavné grily Napoleon, vestavné grily GrandHall a vestavné grily CROSSRAY+

V nabídce našeho obchodu www.e-teplo.cz naleznete vestavné grily Napoleon

  • vestavný gril Napoleon BILEX485
  • vestavný gril Napoleon BILEX605
  • vestavný gril Napoleon BIPRO500 (na propan butan nebo na zemní plyn)
  • vestavný gril Napoleon BIPRO665 (na propan butan nebo na zemní plyn).

a vestavné grily GrandHall

Vestavné grily přinášejí originalitu do přípravy pokrmů na grilu, jelikož jejich obestavba nechává prostor kreativitě a individuálním požadavkům majitele.

Vestavné grily CROSSRAY+

Novinkou v našem sortimentu jsou špičkové australské vestavné grily CROSSRAY+ které ke grilování využívají unikátní infračervené hořáky Crossray. V nabídce jsou dva modely se 2 nebo 4 hořáky - vestavný plynový gril s infračervenými hořáky CROSSRAY+ 2 in-built a vestavný plynový gril s infračervenými hořáky CROSSRAY+ 4 in-built

Dodací lhůty vestavných grilů

S dodávkami vestaveb GrandHall (po dlouhodobých problémech) již není naštěstí problém. Všechny modely jsou momentálně skladem a lze je obratem expedovat. Stejně tak bezproblémové jsou dodávky vestavných grilů Napoleon. Před sezonou jsou všechny modely naskladněny, avšak stále rostoucí obliba a popularita vestavných grilů často způsobuje, že se grily v průběhu sezony vyprodávají a čeká se na další dodávku, což je - v případě Kanady - otázka min. 1 měsíce. Máte-li v úmyslu pořídit vestavný gril, doporučujeme prověřit dodávku daného modelu a zajistit si jeho dodávku v předstihu tak, aby nenarušila výstavbu grilovací kuchyně či dokonce celou sezonu.

Přídavný boční hořák GrandHall a Napoleon

Pokud jste si oblíbili přípravu pokrmů na bočním hořáku a nechcete o ni - při pořízení vestavného grilu, který jej nemá - přijít, lze pořídit samostatný plynový hořák, který se volně instaluje na libovolné místo vedle grilu. V nabídce máme přídavný boční hořák napoleon, jehož cena se nyní pohybuje lehce nad hranicí 8.000,- Kč nebo samostatný boční hořák GrandHall, jehož cena sepak pohybuje kolem magické hranice 5.000,- Kč.Související produkty k článku:


Produkty které jste již shlédli


Kdo jsme?


Firma HAGAS byla založena v roce 1991 jako fyzická osoba. V březnu 2000 došlo k transformaci firmy do společnosti s ručením omezeným pod obchodním jménem HAGAS servis s.r.o.

více informací

Kde nás najdete?


HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
CZ-440 01 Louny

IČ : 25413104
DIČ : CZ25413104

T : +420 415 652 069
F : +420 415 652 722
E : obchod@hagas.cz

více informací


Kontaktní informace:

HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
440 01  Louny

Tel. : +420 415 652 069
Fax : +420 415 652 722
obchod@hagas.cz
www.hagas.cz

Platební brána Comgate