Využijte příležitosti a pořiďte si venkovní kuchyni s plynovým grilem - připravte se na příští letní vaření a grilování již nyní

Středa 02. listopad 2022,  Autor: ,

Využijte příležitosti a pořiďte si venkovní kuchyni s plynovým grilem - připravte se na příští letní vaření a grilování již nyní

Zboží se obecně nedostává a po delším čekání jsme konečně naskladnili omezené množství komponentů venkovních kuchyní Grandhall a Crossray. Nepromarněte příležitost pořídit venkovní kuchyni a připravte se s patřičným předstihem na příští léto. Venkovní vaření a grilování se těší stále větší popularitě a mnoho lidí preferuje pobyt mimo svůj domov, který obsahuje i přípravu pokrmů. 

Variabilita venkovních kuchyní Grandhall a Crossray

Venkovní kuchyně Grandhall a Crossray jsou složeny z jednotlivých skříněk (tzv. modulů), které lze libovolně poskládat v takové skladbě, která nám nejvíc vyhovuje. Výhodou je i možnost postupného rozšiřování venkovní kuchyně dle potřeby. Základem každé kuchyně je vždy skříňka s plynovým grilem. Ta se poté rozšiřuje o boční skříňky vybavené pracovní deskou, dřezem a nebo lednicí.

Venkovní vaření po celý rok

Sofistikované pergoly a dveřní systémy umožní uzavření venkovního prostoru, který je přes letní období zcela otevřen, čímž se použití venkovní kuchyně neomezuje pouze na letní období a teplé dny. Tím roste užitná hodnota venkovních kuchyní a investice do nich dává větší smysl. 

Tepelný komfort díky tepelným zářičům HEATSTRIP

I přes letní období se vyskytnou chladné dny a večery. Tepelný komfort zajisté elektrické nebo plynové tepelné zářiče HEATSTRIP. Vyberte si z pestré nabídky tepelných zářičů. Vybere si jistě každý.

Venkovní kuchyně Grandhall a Crossray nabízí maximální komfort pro venkovní vaření.


Související produkty k článku:


Produkty které jste již shlédli


Kdo jsme?


Firma HAGAS byla založena v roce 1991 jako fyzická osoba. V březnu 2000 došlo k transformaci firmy do společnosti s ručením omezeným pod obchodním jménem HAGAS servis s.r.o.

více informací

Kde nás najdete?


HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
CZ-440 01 Louny

IČ : 25413104
DIČ : CZ25413104

T : +420 415 652 069
F : +420 415 652 722
E : obchod@hagas.cz

více informací


Kontaktní informace:

HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
440 01  Louny

Tel. : +420 415 652 069
Fax : +420 415 652 722
obchod@hagas.cz
www.hagas.cz

Platební brána Comgate