Venkovní kuchyně s vestavným grilem - komfortní a skvěle vybavené kuchyně pro Vaši terasu, zahradu, pergolu nebo restauraci

Venkovní kuchyně s vestavným grilem - komfortní a skvěle vybavené kuchyně pro Vaši terasu, zahradu, pergolu nebo restauraci

Komfortní varná centra s vestavným grilem GrandHall nebo CROSSRAY+. Moderní doba si žádá moderní řešení. Obliba grilování a vaření mimo domáci kuchyni na zahradě, terase nebo pod pergolou zvyšují nároky na vybavenost venkovních kuchyní. Komplexní řešení s minimem požadavků na stavební připravenost přinášejí venkovní kuchyně.

Hlavní rysy modulových kuchyní GrandHall a CROSSRAY

 • skvělý design
 • bohatá výbava
 • univerzální elegantní černá barva
 • masivní 60 mm pracovní deska z umělého kamene
 • velká pracovní plocha
 • dostatek úložného prostoru
 • snadná montáž
 • skrytá kolečka.

Kvalitní vestavný plynový gril - srdce každé venkovní kuchyně

Základem venkovní kuchyně je kvalitní a velký gril. K dispozici máme 4 vestavné plynové grily se 4 nerez hořáky a 1 zadním infrahořákem - vestavný plynový gril Maxim G4 a vestavný plynový gril Elite G4, stálice v sortimentu australského výrobce GrandHall. Dále pak další australské hvězdy, tentokrát od výrobce HEATSTRIP, a to v podobě plynových grilů CROSSRAY+ s unikátní technologií infračervených hořáků. Jedná se o 2-hořákový vestavný gril CROSSRAY 2B a 4-hořákový vestavný gril CROSSRAY 4B. Dle zvoleného typu se zvolí odpovídající skříňka pod gril a pak již stačí poskládat zvolené modulové skříňky.

Skříňka pod gril - nosný segment modulových skříněk

Jako první a hlavní skříní v modulovém programu stojí spodní skříňka pod gril. Skříň vybavená 2-křídlými dvířky umožní snadný přístup a instalaci a obsluhu plynové láhve. Tato skříňka přesně odpovída konkrétnímu typu grilu, který se na ní umístí. Pak jsou na řadě boční modulové skříňky.

Boční modulové kuchyňské skříňky - variabilita venkovní kuchyně

Rozšiřujícím stavebním prvkem modulových kuchyní jsou modulové boční skříňky. Ty se libovolně přistavují k základní středové skříňce s grilem. Boční skříňky jsou osazeny pracovní deskou z umělého kamene o síle 6 cm. Všechny jsou opatřeny 2-křídlými dvířky s magnety a nabízejí dostatek úložného prostoru stejně tak dostatečnou pracovní plochu.

K dispozici jsou 3 typy bočních skříněk

 • boční modulová skříňka s kamennou pracovní plochou
 • boční modulová skříňka s kamennou pracovní plochou a dřezem/umyvadlem
 • boční modulová skříňka s kamennou pracovní plochou a lednicí.

Masivní pracovní deska

Každá skříňka je osazena masivní 60 mm pracovní deskou z umělého kamene v šedo-béžové barvě. Deska venkovní kuchyni GrandHall a CROSSRAY dodává honosný punc a zároveň poskytuje dostatečně velkou pracovní plochu pro přípravu a tepelnou úpravu pokrmů.

Dostatek úložného prostoru - další benefit australské venkovní kuchyně

Všechny skříňky venkovní kuchyně jsou vybaveny 2-křídlými dvířky s magnety a poskytují dostatek úložného prostoru, což je jeden z hlavních požadavků pro venkovní varné centrum. Veškeré grilovací příslušenství, doplňky, nádobí, nářadí a hygienické a čistící prostředky tak najdou své místo a nemusí být uloženy na pracovní desce v době, kdy není venkovní kuchyně používána.

Snadná instalace a relativní mobilita

Instalace venkovní kuchyně není extra složitá. Zvládne ji alespoň minimálně zručný člověk se základním nářadím (klíče, šroubováky). Kuchyně jsou dodávány v demontu. Je zapotřebí složit jednotlivé skříně a osadit je odpovídajícím grilem a pracovní deskou.  Ačkoliv se nepředpokládá, že by se s relativně rozměrnými modulovými kuchyněmi pohybovalo, přeci je to relativně snadno možné, a to díky integrovaným kolečkům. Celou venkovní kuchyni pak lze libovolně přemísťovat dle přání v rámci terasy nebo pergoly.

Požadavky na montáž - stavební připravenost

Nároky na stavební připravenost pro instalaci venkovní kuchyně nejsou nikterak náročné. Základem by měl být pevný a rovný podklad - podlaha. Nejčastěji je jí dlažba, terasová prkna, kameny nebo beton. Nutno je pamatovat na zásuvku 230 V. Některé grily vyžadují přípojení k síti kvůli zapalování nebo podsvícení. To však není případ grilů GrandHall a grilů CROSSRAY. Ty jsou samy o sobě na elektřině nezávislé. Zapalování zajistí integrované tužkové baterie. Abychom se vyhnuli použití prolužovacích kabelů, je ideální zhotovit alespoň jednu zásuvku v prostoru za grilem, a to pro použití otočného roštu, který je právě ze sítě napájen. Zásuvky si vyžaduje použití různých domácích spotřebičů popř. elektroniky pro hudební produkci. Zásuvka na 230 V je každopádně nutná pro připojení lednice, pokud je boční modulová skříňka součástí varného setu. Silnější elektrický přívod s odpovídajícím jističem je zapotřebí pro případnou instalaci tepelného zářiče. V případě pořízení skříňky s umyvadlem, je nutno pamatovat na přípojku studené vody a přípojku ke kanalizaci pro odpadní vodu (lze popř. nouzově svést do kýble ve skříňce).

 

Venkovní kuchyně zajistí maximální komfort pro venkovní vaření a zároveň se stanou dominantním prvkem Vašeho exteriéru.

Zobrazit pouze:


Řazení výsledků:

 

Cenový rozsah:

Cena není omezena

Filtruj dle výrobce:
Produkty které jste již shlédli


Kdo jsme?


Firma HAGAS byla založena v roce 1991 jako fyzická osoba. V březnu 2000 došlo k transformaci firmy do společnosti s ručením omezeným pod obchodním jménem HAGAS servis s.r.o.

více informací

Kde nás najdete?


HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
CZ-440 01 Louny

IČ : 25413104
DIČ : CZ25413104

T : +420 415 652 069
F : +420 415 652 722
E : obchod@hagas.cz

více informací

Kontaktní informace:

HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
440 01  Louny

Tel. : +420 415 652 069
Fax : +420 415 652 722
obchod@hagas.cz
www.hagas.cz

Platební brána Comgate