Dámské kevlarové grilovací rukavice BBQ Premium (pár) - vysoce kvalitní rukavice s možností oboustranného použití s odolností do 350°C

Dámské kevlarové grilovací rukavice BBQ Premium - velmi kvalitní dámské žáruvzdorné grilovací rukavice ze syntetických aramidových vláken Nomex v elegantním černém provedení. Balení obsahuje pár rukavic. Hlavní přednosti vysoká kvalita ruční výroba teplotní odolnost do 350°C (krátkodobě... více informací

Výrobce FEUERMEISTERIN
EAN4260516345248
KategorieGrilovací rukavice a zástěry
Dostupnost SKLADEM
Záruka: 24 měsíců
Cena dopravy: [?]
Naše cena:včetně PHE a DPH 885 CZK 885 Kč 731 Kč bez DPH

Dámské kevlarové grilovací rukavice BBQ Premium (pár) - vysoce kvalitní rukavice s možností oboustranného použití s odolností do 350°C

Dámské kevlarové grilovací rukavice BBQ Premium - velmi kvalitní dámské žáruvzdorné grilovací rukavice ze syntetických aramidových vláken Nomex v elegantním černém provedení. Balení obsahuje pár rukavic.

Hlavní přednosti

 • vysoká kvalita
 • ruční výroba
 • teplotní odolnost do 350°C (krátkodobě do 500°C)
 • možnost oboustranného použití
 • komfortní a pohodlné
 • optimální velikost pro dámskou ruku
 • poutko pro zavěšení
 • široké pole uplatnění (grilování, obsluha kamen a krbu, automobilový průmysl atd.)
 • atraktivní balení
 • příznivá cena - balení obsahuje pár rukavic.
FEUERMEISTER® - německá rukodělná výroba rukavic a zástěr s tradicí od roku 1919

Kvalita až na prvním místě

Kevlarové grilovací rukavice BBQ Premium představují již druhou generaci produktů značky FEUERMEISTER®. Tepluodolná rukavice se vyznačuje kvalitním zpracováním a dvojím bezešvým pletením. Vnější prodyšná část rukavice je vyrobena z černých žáruvzdorných aramidových vláken Nomex. Pro maximální komfort je vnitřní část rukavice vyrobena z vlny (80%) a polyesteru (20%). Pro jistý a neklouzající úchop je rukavice na obou stranách opatřena aplikací z velmi kvalitního žáruvzdorného silikonu s vyobrazením loga výrobce ve střední části a výraznou nášivkou FEUERMEISTER® coby pečetí kvality. Oboustranná aplikace silikonu poskytuje možnost použití rukavice na pravé i levé ruce. Ani přes opakované použití a praní rukavice neztratí nic ze svého tvaru a dlouhodobé trvanlivosti. Rukavice je dostatečně dlouhá, aby ochránila předloktí před žárem a poletujícími jiskrami. Tyto pracovní kevlarové rukavice najdou uplatnění všude, kde je zapotřebí manipulovat s horkými předměty či materiálem nebo se pohybovat poblíž zdroje tepla.

Vysoký stupeň ochrany

Pro bezpečné zavěšení rukavice po grilování slouží bavlněné poutko ve tvaru rybího hřbetu. Rukavice je vysoce funkční a vzhledově pěkná, přičemž je zároveň moderní a robustní. Tepelná ochrana (žáruvzdornost) odpovídá normě PSA (Persönlichen Schutz Ausrüstung) nařízení 2016/425 a je dle norem EN 388 a EN 407 certifikována notifikovaným zkušebním ústavem. Dle normy EN 407 je žáruodolnost rukavice dokonce na nejvyšším stupni 4 a tudíž je certifikována pro teploty do 350°C, dočasně do 500°C. Proto rukavice poslouží bezpečnému grilování za každé situace.

1 velikost

Rukavici lze použít při grilování, stejně jako při obsluze krbových kamen, krbů, pecí, kovářských výhní a sporáků. Rukavice je k dostání v 1 velikosti pro dámskou ruku. 

Kevlarové rukavice FEUERMEISTER® BBQ Premium se dodávají v páru, a to v atraktivním dárkovém balení. Cena je tak velmi zajímavá.

Popis

 • vyrobeno ze žáruvzdorných aramidových vláken Nomex
 • teplotní odolnost do 350°C
 • vnitřní výplň: vlna 80 % /polyester 20%
 • oboustranné silikonové prvky pro pevný úchop
 • možnost oboustranného použití
 • praktické poutko pro zavěšení
 • certifikáty: PSA kat. 2, EN 388:2003, EN 407:2004, EN ISO 6941
 • 1 velikost
 • barva: černá.
Buďte šik - pořiďte si grilovací zástěru BBQ Premium a slaďte se s rukavicemi k dokonalosti.
Kevlarové rukavice BBQ Premium jsou velice kvalitní, pěkné a odolné rukavice za skvělou cenu. Díky atraktivnímu balení představují zároveň atraktivní a vděčný dárek.

Mohlo by Vás zajímat:

Fotogalerie

Dotaz na produkt:

Dámské kevlarové grilovací rukavice BBQ Premium (pár) - vysoce kvalitní rukavice s možností oboustranného použití s odolností do 350°C

Váš email: *
Vaše jméno:
Váš telefon:  [?]
Váš dotaz: *
 

  ODESLAT DOTAZ


Produkty které jste již shlédli


Kdo jsme?


Firma HAGAS byla založena v roce 1991 jako fyzická osoba. V březnu 2000 došlo k transformaci firmy do společnosti s ručením omezeným pod obchodním jménem HAGAS servis s.r.o.

více informací

Kde nás najdete?


HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
CZ-440 01 Louny

IČ : 25413104
DIČ : CZ25413104

T : +420 415 652 069
F : +420 415 652 722
E : obchod@hagas.cz

více informací

Kontaktní informace:

HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
440 01  Louny

Tel. : +420 415 652 069
Fax : +420 415 652 722
obchod@hagas.cz
www.hagas.cz

Platební brána Comgate