Unikátní grilovací rošt GRILLGRATE Kamado 46 cm - rošt pro keramické grily s grilovací plochou o průměru 46 cm pro zdravé infračervené grilování

Grilovací rošt GRILLGRATE Kamado 46 cm - grilovací mřížka pro keramické grily a pece s grilovacím roštem o průměru 46 cm. Rošt se zkládá ze tří dílů, které lze dle potřeby oddělovat,... více informací

Výrobce GRILLGRATE
EAN753182600918
KategorieGrilovací rošty GRILLGRATE
Dostupnost SKLADEM
Záruka: 24 měsíců
Cena dopravy: [?]
Naše cena:včetně PHE a DPH 3135 CZK 3 135 Kč 2 591 Kč bez DPH

Unikátní grilovací rošt GRILLGRATE Kamado 46 cm - rošt pro keramické grily s grilovací plochou o průměru 46 cm pro zdravé infračervené grilování

Grilovací rošt GRILLGRATE Kamado 46 cm - grilovací mřížka pro keramické grily a pece s grilovacím roštem o průměru 46 cm. Rošt se zkládá ze tří dílů, které lze dle potřeby oddělovat, čímž upravíte velikost grilovací plochy přesně podle aktuálních požadavků. Pokryje 90% grilovací plochy. Vybavte váš gril grilovacím roštem GRILLGRATE a získejte profesionální grilovací povrch, který vám umožní přípravu pokrmů s charakteristickou vůní a chutí bez stresu ze vznícení tuků a šťáv. 

Grilovací rošt GRILLGRATE Kamado 34,92 cm je určen pro keramické pece Kamado Joe Classic Joe, Big Green Egg L, PRIMO L a všechny ostatní keramické grily typu kamado v odpovídající velikosti.

Američané jsou prostě milovníky grilování a není se tak čemu divit, když veškeré vychytávky z oblasti grilování pocházejí právě z USA. Ne jinak je tomu i u grilovacích roštů GRILLGRATE z vysoce odolného tvrdého eloxovaného hliníku. Patentovaný tvar mřížek naprosto dokonale rozvádí teplo, ponechává grilovaný pokrm šťavnatý a zamezuje skápávání tuku do ohně, čímž zabraňuje jeho vzplanutí. Speciálně navržený tvar žeber grilovacích roštů GRILLGRAT docílí vzniku infračervené zóny, která je zárukou dokonalého a zdravého grilování. Grilovací rošty GRILLGRATE umožní přípravu masa, ryb, pizzy, a zeleniny. Mřížka rovněž eliminuje propadnutí drobných kousků grilovaných pokrmů do ohně.

Rozměry

 • šířka: 40 cm
 • hloubka: 35 cm (přesně 34,92 cm)
 • výška (vč. žebra): 3 cm
 • rošt se skládá ze 3 segmentů 13,3 x 35 cm.

Drip-ology (odkapávání) - věda o chutích

Jakmile tuk a šťáva z grilovaných pokrmů skápne na perfektně rozpálenou spodní část grilovacího roštu GRILLGRATE (valley, nastane zázrak. Koktejl namíchaný z různých chutí se vlivem vzduchu, proudícího mezi jednotlivými žebry (air flow vents), vrací nahoru a dodává grilovanému pokrmu výraznou grilovací chuť a aroma.

Spektrum rozměrů grilovacích roštů GRILLGRATE je velmi široké, takže neexistuje gril, na který by se nevešly.

Hlavní přednosti grilovacích roštů GRILLGRATE

 • zamezují vzplanutí grilovaných potravin a propadávání malých kousků potravin roštem
 • rovnoměrné šíření tepla po celé mřížce
 • grilovaný pokrm je šťavnatý
 • zvyšují intenzitu vůní a chuti
 • perfektní otisk mřížky na grilovaném mase
 • snadné čištění
 • vysoce odolný materiál, který nikdy nerezne
 • univerzální použití - pasují na všechny typy grilů.

Snadné použití

Grilovací rošt GRILLGRATE jednoduše položte na stávající grilovací rošt.

Náhrada starého grilovacího roštu

Grilovací rošt GRILLGRATE můžete položit na starý a prorezlý grilovací rošt, který již dosloužil. Váš gril tím získá novou grilovací plochu a gril může sloužit dále.

Grilovací nářadí GRILLGRATE

Grilovací nářadí GRILLGRATE je speciálně tvarované tak, aby kopíralo specifický tvar mřížky. Čistící kartáč tak perfektně vyčistí veškerý povrch. Grilovací obracečka klouže mezi jednotlivými žebry grilovacího roštu a umožní dokonalou manipulaci s grilovaným pokrmem. Trojlístek náčiní doplňují grilovací kleště pro snadnou manipulaci s grilovanými pokrmy.

Grilovacím roštem GRILLGRATE rozšíříte možnosti grilování nebo nahradíte stávající zničený grilovací rošt.

Mohlo by Vás zajímat:

Tech. parametry

Šířka [?]mm400
Výška [?]mm30
Hloubka [?]mm350
Hmotnost [?]kg2

Fotogalerie

Dotaz na produkt:

Unikátní grilovací rošt GRILLGRATE Kamado 46 cm - rošt pro keramické grily s grilovací plochou o průměru 46 cm pro zdravé infračervené grilování

Váš email: *
Vaše jméno:
Váš telefon:  [?]
Váš dotaz: *
 

  ODESLAT DOTAZ


Doporučujeme dokoupitPodobné produkty

Nahrávám data ...


Produkty které jste již shlédli


Kdo jsme?


Firma HAGAS byla založena v roce 1991 jako fyzická osoba. V březnu 2000 došlo k transformaci firmy do společnosti s ručením omezeným pod obchodním jménem HAGAS servis s.r.o.

více informací

Kde nás najdete?


HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
CZ-440 01 Louny

IČ : 25413104
DIČ : CZ25413104

T : +420 415 652 069
F : +420 415 652 722
E : obchod@hagas.cz

více informací

Kontaktní informace:

HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
440 01  Louny

Tel. : +420 415 652 069
Fax : +420 415 652 722
obchod@hagas.cz
www.hagas.cz

Platební brána Comgate