Proč se rozhodnout pro grily GRANDHALL

Neděle 22. červenec 2012,  Autor: ,

Proč se rozhodnout pro plynový gril GRANDHALL

Vybíráte gril? Nevíte, pro který se rozhodnout? Nabízíme několik výrobců grilů, mezi nimiž již druhým rokem své místo zaujímá australský GrandHall. Svoji kvalitou, líbivým designem, moderní technologií  příznovou cenu si rok od roku najde mnoho majitelů. Přinášímě nekolik důvodů, proč se rozhodnout pro pořízení grilů GrandHall.

Grily GrandHalla jejich Kvalita

Grily GrandHall jsou velmi kvalitně zpracovány, a to za použití prvotřídních materiálů. Jakost materiálů se odráží ve stabilních vlastnostech souvisejících s výkyvy teplot při ohřívání a ochlazování grilů. Materiál je zdravotně nezávadný, veškeré díly jsou vyrobeny s velkou přesností, tudíž při montáži do sebe bez problémů zapadají. Víko výborně izoluje teplo a při používání se nekroutí. 

Design grilů GrandHall

GrandHall dbá na celkový vzhled svých produktů. Grily jsou nejen plně funkční, ale i líbivé. Australský GrandHall spolupracuje s renomovanými designéry a kuchařskými profesionály (ateliér Porsche, Neil Perry) při navrhování některých řad svých grilů. Naprostými klenoty jsou plynové grily T-gril a Série X.

Grily GrandHall mají snadné ovládání

Vedle toho, aby grily byly kvalitní a designově zdařilé je důležité, aby jejich obsluha byla přirozená a snadná. GrandHall klade důraz na intuitivní používání. Výrobce věnuje značnou pozornost ergonomii plynových grilů, čímž každý prvek a tvar má své opodstatnění.

Zdroj energie - plynová láhev – je umístěn uvnitř skříňky grilu. Do úložného prostoru všech plynových grilů GrandHall se vejde standardní česká 10 kg láhev. Toto není běžné u všech dodavatelů grilů na český trh. Ačkoliv nabízíme praktickou 5 kg plynovou láhev Modrá bomba, která se vejde do všech plynových grilů, není problém použít a do grilu umístit nejběžnější a nejrozšířenější českou ocelovou 10 kg láhev.

Grily GrandHall, to je moderní technologie

GrandHall své plynové grily neustále vyvíjí a používá nejmodernější technologie a trendy v oblasti grilování. Díky moderní patentované technologii infračervených hořáků Cross-ray můžete grilovat zdravě. Hořáky Gross-ray jsou umístěny po stranách grilu naproti sobě, čímž je zabráněno nežádoucímu skapávání tuků, omastku a šťáv z grilovaných pokrmů přímo do hořícího plamene během přípravy jídla. GrandHall osazuje infračervené hořáky do vybraných grilů.

Servisní zázemí značky GrandHall

GrandHall poskytuje pro všechny své grily kvalitní servisní zázemí, zaměřující se na kvalitu prodeje (školení prodejců v grilovacích centrech), záruční a pozáruční servis s dodávkou veškerých náhradních dílů.

Výše uvedené by mohlo sehrát roli při výběru grilu. O kvalitě australských grilů GrandHall jsme přesvědčeni a proto je velmi doporučujeme. Nabídka je široká, takže vybrat by si měl každý. Neváhejte nás kontaktovat s dotazy , poptávkami či objednávkami. V našem grilovacím studiu v Lounech na náměstí (HAGAS servis) je vždy nějaký gril GrandHall vystaven.

Ke grilům GrandHall nabízíme pestrou nabídku grilovacího příslušenství GrandHall.Související produkty k článku:


Produkty které jste již shlédli


Kdo jsme?


Firma HAGAS byla založena v roce 1991 jako fyzická osoba. V březnu 2000 došlo k transformaci firmy do společnosti s ručením omezeným pod obchodním jménem HAGAS servis s.r.o.

více informací

Kde nás najdete?


HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
CZ-440 01 Louny

IČ : 25413104
DIČ : CZ25413104

T : +420 415 652 069
F : +420 415 652 722
E : obchod@hagas.cz

více informací


Kontaktní informace:

HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
440 01  Louny

Tel. : +420 415 652 069
Fax : +420 415 652 722
obchod@hagas.cz
www.hagas.cz

Platební brána Comgate