ZOO v Lounech aneb téměř každý výrobce bbq má své zvířátko v logu

Středa 23. leden 2019,  Autor: ,

ZOO v Lounech aneb téměř každý výrobce bbq má své zvířátko v logu

Ne, nelekejte se. Nezveme vás k návštěvě zologické zahrady do Loun. Tu nejbližší najdete v Chomutově či Ústí nad Labem. Naše pomyslné zoo je složeno ze zvířat, která mají ve svém logu výrobci grilů a grilovacího příslušenství. A není jich zrovna málo. Usuďte sami a vydejme se po jejich stopách.

Klokan (kangaroo) - domovinou těchto vačnatců je Austrálie a tak nikoho ani nepřekvapí, že jej má v logu největší australský výrobce grilů a grilovacího příslušenství GrandHall. Vyobrazení klokana naleznete na každém kartonu, který obsahuje grily GrandHall i grilovacího příslušenství tohoto australského velkovýrobce bbq. Budete-li tak (pomyslně) sledovat klokaní stopy, doskáčete do světa plynových, elektrických a kotlových grilů GrandHall.

Medvěd (bear) - predátor, jenž se vyskytuje v Evropě, Asii i Severní Americe je pro změnu v logu amerického specialisty na produkty pro vaření ve venkovním prostředí Camp Chef. Těžko usuzovat, zda vyobrazení patří medvědu hnědému či jeho poddruhu grizzlymu (mědvědologové snad prominou), medvěd to každopádně je a pozná jej i malé dítě. Po medvědích stopách tak dojdete do světa vaření ve volné přírodě (outdoor kitchen), k čemuž slouží celá řada produktů Camp Chef - litinové nádobí, plynové vařiče, pizza pece, grily, kempové stolky, dřevorubecké grily, horská kamna a mnoho jiných vychytávek, které vám usnadní pobyt mimo váš domov.

Býk (bull) - statný tur v prvé řadě evokuje tradiční španělské býčí zápasy, toreadory a arény pod žhavým sluncem. Ve svém (a dosti) povedeném logu jej má německý výrobce velmi kvalitních grilovacích rukavic Feuermeister. Vazba je jasná - kožené rukavice se vyrábějí z vysoce kvalitní prémiové hovězí kůže. Stopy býka vás tak dovedou do světa velmi kvalitních, odolných a designově povedených grilovacích rukavic Feuermeister.Fotografie k článku

Související produkty k článku:


Produkty které jste již shlédli


Kdo jsme?


Firma HAGAS byla založena v roce 1991 jako fyzická osoba. V březnu 2000 došlo k transformaci firmy do společnosti s ručením omezeným pod obchodním jménem HAGAS servis s.r.o.

více informací

Kde nás najdete?


HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
CZ-440 01 Louny

IČ : 25413104
DIČ : CZ25413104

T : +420 415 652 069
F : +420 415 652 722
E : obchod@hagas.cz

více informací


Kontaktní informace:

HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
440 01  Louny

Tel. : +420 415 652 069
Fax : +420 415 652 722
obchod@hagas.cz
www.hagas.cz

Platební brána Comgate