5 hlavních podmínek pro úspěšnou grilovací párty

Úterý 17. duben 2018,  Autor: ,

Pět hlavních podmínek pro úspěšnou grilovací párty aneb zvládne to každý

Abychom docílili úspěšné grilovací párty, je zapotřebí splnit několik zásadních podmínek.

1. Kvalitní grilovací vybavení a příslušenství

Základem úspěchu je mít k dispozici kvalitní gril a grilovací příslušenství. Nabídka grilů a grilovacího příslušenství na trhu je velmi široká. Vybere si jistě každý. Už za příznivé ceny lze pořídit kvalitní gril a grilovací příslušenství. Nabídka našeho obchodu zahrnuje pouze kvalitní grily renomovaných výrobců, garantujících záruční i pozáruční servis a dodávku náhradních dílů.

2. Kvalitní potraviny

Chuťové zážitky z grilování jsou podmíněny výberem kvalitních a čerstvých potravin. Maso, zelenina, ovoce, pečivo, koření, BBQ omáčky - vše by mělo pocházet ze zaručených zdrojů. Naštěstí trendem posledních let je orientace prodejců potravin na kvalitní zdroje a původ.

3. Pečlivá příprava na grilování

Před zahájením každé grilovací párty se vyplatí připravit veškeré potraviny v patřičném předstihu. Naložit maso, nakrájet přílohy, vychladit nápoje. Následně připravit a předehřát samotný gril. Vše tak, abychom se těmito úkony během grilování zbytečně nezdržovali. Důkladná očista grilu po akci zajistí jeho připravenost pro další grilování.

4. Místo grilování

Správně zvolené místo ovlivní atmosféru každého grilování. Hudba, osvětlení, zeleň - to vše okoření grilované pokrmy a přispěje k uvolněné atmosféře během grilování. Trendem posledních let je instalace tepelných zářičů, které zajistí komfort během chladnějších večerů.

5. Příjemná společnost

Poslední avšak neméně důležitý faktor - grilování v okruhu přátelských lidí, kteří nejen ocení Vaše grilovací umění, ale i pomůžou, když je třeba. Ale to jistě sami víte.

Grilovací studio HAGAS Louny - autorizovaný prodejce grilů Weber, Napoleon a Campingaz v Lounech na náměstí. Prodejna prošla celkovou rekonstrukcí a pro sezonu 2018 je připravena na vaši návštěvu zcela novém prostředí.


Související produkty k článku:


Produkty které jste již shlédli


Kdo jsme?


Firma HAGAS byla založena v roce 1991 jako fyzická osoba. V březnu 2000 došlo k transformaci firmy do společnosti s ručením omezeným pod obchodním jménem HAGAS servis s.r.o.

více informací

Kde nás najdete?


HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
CZ-440 01 Louny

IČ : 25413104
DIČ : CZ25413104

T : +420 415 652 069
F : +420 415 652 722
E : obchod@hagas.cz

více informací


Kontaktní informace:

HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
440 01  Louny

Tel. : +420 415 652 069
Fax : +420 415 652 722
obchod@hagas.cz
www.hagas.cz

Platební brána Comgate